Arama
Kategoriler
  Menu Close

  WORX WX742.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Mini Air Brush Boya Tabancası (Akü Dahil Değildir)

  Marka: Worx
  2.622,90 ₺
  Peşin Öde
  2.622,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  2.439,30 ₺
  6 AYx
  1.219,65 ₺
  12 AYx
  609,82 ₺
  24 AYx
  343,16 ₺
  36 AYx
  258,65 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  · WORX WX742.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Mini Air Brush Boya Tabancası (Akü Dahil Değildir)

  · 20Volt motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.

  · Son derece kompakt ve hafif tasarım, 20Volt Worx Aküler ile kullanıma uygun güçlü hava pompası, 0.4mm meme çapı ve boya püskürtme nozulu sayesinde en hassas el işlemeciliğinde maket, ahşap, metal, seramik gibi minyatür parçaların boyanmasında, yaş pasta süsleme (gıdaya uygun boyalar ile), geçici dövme ve makyaj gibi uygulamalarda eşit, ince ve hassas boyama yapmanızı sağlayarak profesyonel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

  · Dayanıklı ve sağlam Alüminyumdan üretilen gövde, ayarlanabilir meme, boya püskürtme nozulu, bağlantı aparatı ve üstten depo boya haznesi ile her türlü boya ile kullanım imkânı sağlar.

  · Çift etkili tetik butonu sayesinde aşağı yönde basıldığında hassas bir şekilde hava çıkışı, geriye ve aşağı yönlü basıldığında ise boya püskürtmenizi sağlar. Bu sayede hava ve boyanın kontrolü çok daha kolay olacağından hassas ve profesyonel çalışmalar elde etmenizi salar.

  · Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 20Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.

  · Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.

  · Amper fark etmeksizin haricen satın alınan 20Volt Li-ion akü ve haricen alınan ve akü üzerine monte edilen WA7160-WA7161 güç kaynakları üzerindeki voltaj ayar düğmesi MAKERX ürünlerinin devir hızını ayarlama ve açma/kapatma işlemlerini yapmanızı sağlar.

  · 14-18 PSI hava basıncı üreterek her türlü boyama işlerinizde hassas ve profesyonel işler yapmanıza imkân verir.

  · 20.000 dev/dk. Pompa devir hızı ve avuç içine sığdırılmış pompa motoru ile hassas ve dar alanlarda yorulmadan boyama yapmanızı sağlar. 

  · 0.4mm Ø çelik meme mekanizması ve çift etkili tetik butonu ile hem hava akışını hem de boya hacmini düzenleyerek profesyonel kullanım imkânı sağlar.

  · Meme ayar vidası sayesinde çok daha hassas boya akışı sağlanarak boyama işlerinizde üstün hassasiyet sağlar.

  · Son derece kompakt ve hafif tasarım sayesinde üstün manevra ile daha fazla kontrol ve hareket imkânı sağlar.

  · Yüksek performanslı motor, 280 gr. ağırlığında kompakt ve son derece hafif tasarımı ile yorulmadan uzun süreli çalışma imkânı sağlar.

  · Haricen satın alınması gereken 120cm esnek örgülü hafif ve kompakt tasarımlı güç kablosu, lehim makinesi ile uzun süre çalışmalarda kol, omuz ve bileğinizi yormaz. Uzun süre kullanım sağlar.

  · 7 c.c üstten depo boya haznesi ve ayarlanabilir hava/boya akış hızı kontrolü ile maket gibi minyatür eşyalarınızın verniklenmesi, boyanması veya süslenmesi gibi boyacılık alanlarında çok yönlü kullanım sağlar.

  · Dahili şeffaf boya vakum ölçeği belirlenmiş ölçüde boya emişi yaparak boya haznesine kontrollü bir şekilde aktarmanızı sağlar.

  · Dahili Temizleme fırçası boyama işlemi bittikten sonra detaylı temizlik yapmanızı ve bir sonraki boyama işlerinde kusursuz işler yapmanızı sağlar.

  · Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim ve düşük ses seviyesi ile çalışma anında konforlu işler yapmanızı sağlar. Bu sayede kol ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.

  · Özel tasarım tutma gövdesi ile titreşim ve terlemeden parmaklarınızı ve avuç içinizi korur, uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar.

  · Kompakt tasarım sayesinde dar alanlarda rahat kullanım ve arttırılmış uygulama esnekliği sağlar.

  · Tüm MAKERX aletleri son derece kompakt ve güçlü olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle manevraları daha kolaydır ve uzun süre çalışmaya elverişlilerdir. 

  · Akü ve Şarj cihazı hariç satılan tüm MAKERX serisi ürünleri amper değeri fark etmeksizin satın alacağınız 20Volt WORX akü, şarj cihazı ve WA7160 veya WA7161 HUB-HUBX ayarlanabilir güç kaynakları ile kullanabilirsiniz.

  · HUB ADAPTÖR, AKÜ VE ŞARJ CİHAZI DAHİL DEĞİLDİR!

  · Profesyonel Kullanıma uygundur.

  · Güç: 20Volt

  · Yüksüz Hızı: 20.000 dev/dk.

  · Meme Çapı: 0.4mm

  · Hava Basıncı: 14-18 PSI

  · Boya Haznesi: 7 c.c

  · Titreşim Emisyon Değeri: 1.5m/s²

  · Malzeme: Alüminyum

  ·  Standart Ekipman: 1 Adet Temizleme Fırçası, 1 Adet Vakumlu Boya Ölçeği.

  ·  Ağırlık: 280Gr. (Adaptör-Kontrol Paneli ve Akü Hariç Ağırlık)

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün Kategorisi Maksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
  Tablet alışverişleri 6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler 36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.