Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Koşullar&Uygulamalar

  KOŞULLAR & UYGULAMA


  sanalmagaza.com’dan  kredi kartı ile alışveriş yapmak isteyen üyeler için başlıca koşul ve şartlar aşağıdadır.

  Bu paragrafın alt bölümünde ve web sitesinde (www.sanalmagaza.com'da) yer alan şartları ve kuralları okumak, anlamak ve kabul etmek üyelerin kendi sorumluluğundadır.

  Sanal Mağaza, dilediği zaman, üyelere önceden haber vermeksizin dilediği değişikliği yapma hakkına sahiptir. Bu sebepten ötürü değişikliklerden haberdar olunabilmesi için müşterilerin https://www.sanalmagaza.com/ adresini düzenli olarak takip etmesi gerekmektedir. Sanal Mağaza, tüm şart ve koşulları uygulama hakkını saklı tutmaktadır.

  Sipariş verirken ürünler ile ilgili olarak lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz:

  Tüm ürünler, fabrikasyon hatalarına karşı resmi üretici ve / veya yetkili satıcı firmaların garantisi altındadır.
   
  Ürünler Sanal Mağaza ( Biggbrands A.Ş. ) stoklarıyla sınırlıdır.
   
  Sanal Mağaza gerektiği takdirde siparişleri iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda müşteriye  Para iadesi yapılır.
   
  Sipariş ettiğiniz ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir.
   

  Ürünler hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak sipariş edilemez, hiçbir şekilde piyasada ticari amaçlı olarak satılamaz ve nakde çevrilemez.

  Böyle bir durumun Sanal Mağaza tarafından tespiti halinde Sanal Mağaza siparişleri iptal etme ve göndermeme hakkına sahiptir.

  KDV, ÖTV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler ile birlikte vergi ve gümrük mevzuatındaki bütün değişiklikler

  Para bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir.

   
  Web sitesinde ürün Para değerleri günlük olarak değişmektedir. Tipografik hatalardan (ürün ismi, fiyatı, özellikleri) ötürü yaşanabilecek sıkıntılarda Sanal Mağaza müşterilere karşı sorumlu tutulamaz.


  Teslimat Adresi;

  Seçilen ürünlerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

  Sanal Mağaza, aşağıdaki adreslere yapılacak gönderilerin herhangi bir sebepten dolayı müşteriye teslim edilememesinden sorumlu tutulamaz;

  a) Oteller

  b) Kargo acenteleri / şubeleri

  c) Havalimanları

  Adres bölümüne yalnızca ev ya da işyeri adres bilgisinin girilmesi gerekmektedir.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Kurulum gerektiren beyaz eşya (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vb.) ve büyük ebatlı elektronik ürünlerin (televizyon vb.) tüm kurulumları yetkili teknik servis hizmeti kapsamındadır ve sadece yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır. Bu kapsamda kalan tüm ürünlerin ambalajları yetkili teknik servis elemanı dışında biri tarafından açılmamalıdır. Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalır ve Türk Hava Yolları / Sanal Mağaza ya da yetkili satıcı firma tarafından iade alınmaz ve değiştirilmez. 43” (diyagonal ölçüm ile 109 cm) ve altı boyuttaki televizyonlarda, üretici firma yetkili teknik servis üzerinden kurulum ücreti almaktadır. Bu bedel müşteri tarafından ödenir.

  Sanal Mağaza gerekli gördüğü takdirde www.sanalmagaza.com'da  yer alan ürünlerin bir kısmını katalogdan çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut ürünleri değişen fiyatlar doğrultusunda güncelleyebilir.
   

  BIGGTRAVEL KOŞULLAR & UYGULAMA

   

  SİPARİŞ KOŞULLARI & UYGULAMALAR

  •Siparişin tercih edilen tarihten en az 15 gün önce verilmesi gerekmektedir.

  •Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.

  •Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden ve veya 0216 538 65 65 no'lu telefon ile hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz ve talep etmiş olduğunuz ürün ve hizmet ile ilgili tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.

  •Şirketimiz tarafından tesis (otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

  •Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon /referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

  •Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

   

  Son Konaklama Tarihi: ……………………

   

  Dikkat:

  • Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.

  • Tesislerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.

  • Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

  • Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal hakkı mevcut değildir.

  • Otel adı varıştan 1 hafta önce teyit edilecektir.

   

  Satın alım işlemi gerçekleştirdikten sonra lütfen referans numaranız ve istediğiniz tarihler ile travel@biggtravel.com ile iletişime geçiniz. Personelimiz size geri dönecek ve sizi bilgilendirecektir.

   

  Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.

   

  BIGGTRAVEL GENEL KOŞULLAR & UYGULAMA

  Bu sitede satılan tüm ürün ve hizmetler BIGGBRANDS grup şirketi Biggtravel tarafından sağlanır.

   

  Satışa sunulan tüm ürün ve hizmetler için Biggtravel aracılığı ile rezervasyon yaptırmak zorunludur. Siparişin verilmesi ürün veya hizmetin müsaitliğini garanti etmez. Hizmet belgesi (Voucher) olmadan ilgili tesis müşteriye hizmet vermek ile yükümlü değildir.

  Satışa sunulan tüm ürün ve hizmetler rezervasyon ve doluluk durumuna göre karşılanır. Rezervasyonlar; uçak, otel, restoran ve ilgili tesislerdeki müsaitlik ile sınırlıdır.

   

  Havayolu ulaşımında, müsaitlik veya bağlantılı uçuş durumuna göre belirlenecek olan havayolları kullanılacaktır.

   

  Otel rezervasyonlarında aksi belirtilmedikçe tüm fiyatlar, çift kişilik odada veya tek kişilik odada konaklama olarak verilmiştir.

  Oda kahvaltı, yarım pansiyon, her şey dâhil vb. teklifler ayrıca belirtilerek sunulmaktadır.

   

  Tur hizmetlerine dâhil olan bileşenler için lütfen ilgili seyahat ürününün sayfasını dikkatlice inceleyiniz.

   

  Zorunlu seyahat sigortasının tüm yurtdışı tur seyahatlerinde mutlaka satın alınması gerekmektedir. Alınmaması durumunda ortaya çıkacak olumsuzluklarda sorumluluk kabul edilmez.

   

  Belirtilen Puan / Ürün fiyatları; resmi tatiller, özel günler, sömestr tatili, bayramlar, yılbaşı, Noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi dönemlerde geçerli değildir.

   

  Araç kiralamalarında araç kiralama firması resmi tatiller, özel günler, sömestr tatili, bayramlar, yılbaşı, Noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi dönemlerde asgari kiralama günü uygulaması yapabilir.

   

  Kesin rezervasyonlar yapıldıktan ve hizmet belgesi (Voucher) verildikten sonra meydana gelebilecek iptal ve / veya değişiklik talepleri ancak ilgili havayolu veya tesis tarafından onay bilgisi alındıktan sonra işleme alınır ve ilgili havayolu veya tesisin koşul ve cezai şartları üyelere yansıtılır.

   

  Biggtravel hizmetlerinde ( tüm seyahat ve deneyim hizmetleri ve ek olarak Biggtravel Hediye Çekleri ) puanların / fiyatların içinde BiggBrands ve BiggTravel’ın ek hizmet bedelleri yer almaktadır. Dolasıysa bazı ürün / hizmet puanları / fiyatları tesisin veya hizmet sağlayıcının fiyatlarının üzerinde yer alabilir. Böyle bir durumda üye / müşteri hak talep edemez.

   

  Ayrıca, tüm hizmetlerin sağlanmasında Kurumsal Müşteri / Hizmet sağlayıcı / Biggtravel ’ın kontrolü dışında gelişmesi muhtemel gecikmeler, iptaller, bagaj kaybı, hasar ya da müşterinin ulaşım aracına vaktinde yetişememesi, pasaport veya vizesinde sorun çıkması, hastalık vb. nedenler ile seyahatini yarıda bırakması, kanunlara uygun hareket etmemesi gibi olumsuzluklardan ve tur programları esnasında meydana gelebilecek kazalardan dolayı Kurumsal Müşteri / Hizmet sağlayıcı / Biggtravel sorumlu tutulamaz, hizmetin yanması halinde ücret iadesi talebinde bulunulamaz.

   

  Belirtilen hizmetlerin mücbir sebeplerden dolayı yerine getirilememesi durumunda, müşteriye vaat edilen hizmetin sağlanamamasından Kurumsal Müşteri / Hizmet sağlayıcı / Biggtravel sorumlu değildir. Kurumsal Müşteri / Hizmet sağlayıcı / Biggtravel tedarikçiler ile müşteri arasında aracı konumunda olup tüm servis verilen ürünlerin emniyetlerinden yine tedarikçi firmalar sorumludur.

   

  Belirtilen hizmetlere ait sipariş veren müşteri, tüm koşullara dair uygulama notlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

   

  Otel rezervasyonlarında, odalara giriş (check-in) ilk gece konaklamasında en erken saat 14.00 itibari ile yapılabilir. Çıkış (check-out) işlemlerinde ise otel odalarının saat 12.00’de boşaltılmış olması gerekmektedir.

   

  Otel odaları genellikle 2 kişinin konaklaması için tasarlandığından 3. kişi için odaya ilave edilen yatak daha küçük ve daha az konforlu olabilir.

   

  Yolcuların, uçuşların dâhil olduğu turlarda iç hat uçuşlarından en az 3 saat önce gidiş ve dış hat uçuşlarından en az 4 saat önce kalkış havalimanında hazır olması gerekmektedir.

   

  Seyahat esnasında kullanılmamış hiçbir ürün veya hizmetin bedeli iade edilmeyecektir.

   

  Rezervasyonların asgari 4 hafta öncesinden Biggtravel'a bildirilmiş olması gerekir.

   

  Aksi belirtilmediği sürece tüm turlar İstanbul çıkışlıdır.

   

  Dijital kodlar ve biletler sipariş edildikten sonra iptal ve iade edilemez.

   

  Dijital kodlar ve biletler sipariş tarihini takip eden 3 iş günü sonrasında işleme alınır ve tarafınıza gönderilir.