Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Ödeme Koşulları

  Sipariş vermek istediğiniz ürünün detay kısmına girerek  ürün fiyat ve ürün bilgisi ekranına ulaşabilirsiniz.
  Ürün bilgisi ekrarnında ürünün ödeme seçeneklerini, taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
  Sipariş vermek istediğiniz ürünü Sepete Ekle butonuna tıklayarak sepetinize ekleyin.
  Alışverişe Devam Et” linkine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

  Alışveriş Sepeti ekranında sepetinizde yer alan ürünleri , adetleri ve tutarını görebilirsiniz. Sepetinizde adetleri artırıp eksiltebilir veya istemediğiniz bir ürünü yanındaki kaldır kutucuğunu işaretleyerek Sepeti Güncelle kısmına tıklayarak iptal edebilirsiniz.

  Alışverişinizi tamamlamak Ödeme Yap butonuna tıklayınız.Teslimat ve fatura adresi bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra İleri  butonuna tıklayınız.
  Devam ettiğinizde Banka / Kredi Kartı veya Alışveriş Kredisi seçeneklerini tıklanıyınız. Banka / Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde bu bilgileri eksiksiz girmeniz halinde çok kısa bir süre içerisinde, ödeme onayınız, bankanız tarafından Provizyon alındı ya da Siparişiniz başarılı olarak işlem alındı mesajı ile size bildirilecektir. Bu aşamada Provizyon alınamadı, işlem başarısız ya da bir hata oluştu. Mesajlarının anlamı kartınızdan ilgili tutarın çekilmediğini, siparişinizin ödeme onayının başarısız olduğunu ifade etmektedir. Alışveriş Kredisi ile ödeme yapmak isterseniz , ilgili bankayı seçip bankanın sayfasına yönlendirilirsiniz. İlgili bankanın hüküm ve şartlarını kabul edip , istenen bilgileri dolduruktan sonra ve krediniz onaylanma durumuna göre sayfamıza yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada siparişinizi durumunu kontrol edebilirsiniz. 

  ALIŞVERİŞ GERÇEKLEŞME TEYİD :

  Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir alındı belgesi gelecektir. Siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik e-posta, siparişinizin işleme konulduğu bilgisi, size bildirilecektir.

  Bir sorun olduğunda 0 216 538 52 22 numaralı telefondan Müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.