Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Hakkımızda

  Son kullanıcı, çalışan ve bayi odaklı sadakat ve ödül / puan projelerini 1999 yılından beri hayata geçiren Biggbrands Grup,  95 ülkeye hizmet veriyor. Biggloyalty markasını amiral gemisi olarak içine alan ve bugüne kadar global kriterlere uygun bir şekilde 1500’ün üzerinde loyalty projesi hayata geçiren Biggbrands Grup, 3 ana şirketten oluşuyor.

  Sektörde neredeyse 20 yılı geride bırakırken yurtdışındaki yeni bölgesel merkezlerimizle büyüyoruz. MEA bölgesine hizmet veren Dubai ofisi ve lojistik merkezi ve Avrupa bölgesine hizmet veren Amsterdam ofisi ve lojistik merkeziyle global alanda da hakimiyet kuruyoruz.

  Biggbrands markasıyla dünya çapında tanınan ve proje yapan Sanal Mağaza, ürün ithalat ve ihracatını yapan On-Net ve müşterilere özel yazılımları yapan Aristo.

  Dünya çapındaki 3 bölge müdürlüğümüz ve lojistik merkezlerimizle şimdi, çok daha zengin bir ürün gamı ve daha hızlı bir sevkiyat süreci sağlayarak değerli müşterilerimize hizmet götürüyoruz.

  2024 yılı ve devam eden yılları kapsayacak olan global büyüme planlarımız çevresinde grup firmamız SANAL MAĞAZACILIK BİLGİSAYAR HİZMETLERİ A.Ş, 20 Kasım 2023 tarihinde grup şirketimiz BIGGBRANDS E-TİCARET HİZMETLERİ VE İHRACAT A.Ş ile birleşerek faaliyetlerine devam edecektir.

  Yazılımdan proje yönetimine, lojistik ve kargo sürecinden ürün tedarik zincir yönetimine ve çağrı merkezi yönetimine kadar A’dan Z’ye pek çok aşamayı kapsayan ticari pazarlama hizmetleriyle loyalty sektörünün Türkiye’deki lider firması olan Biggbrands Grup, 150 kişiden oluşan tecrübeli ve profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdürüyor.

  FMCG, telekomünikasyon, havacılık, finans, perakende, sigorta gibi birçok farlı sektörde hizmet veren Biggplus Holding’in başlıca müşterileri arasında THY, Coca-Cola, Good Year, Philip Morris, BP, Turkcell, Rixos Hotels, Mapfre, Ipsos yer alıyor.

  Biggloyalty, her biri şirket çatısı altında geliştirilmiş, birbirini tamamlayan sadakat programları, yazılımları ve uygulamalarıyla çok önemli dört ürüne sahip. Bunlar: çalışan ödüllendirme ve takdir programı Biggstars, bayi kampanya ve ödüllendirme programı Biggclub, ödül puan sitesi Biggrewards ve son kullanıcının ödüllendirildiği Biggymobil.

  1999'dan Bugüne...

  Vizyon

  Sadakat, ödüllendirme ve promosyon konularında müşterilerine hizmet veren ve bu alanda onların en iyi iş ortağı olmayı hedefleyen Biggplus Holding, hakiki bir iş ortağı olmak için çalışıyor. Bu iddialı ancak kesinlikle gerekli hedeflerine ulaşmak için Biggplus, kendi çatısı altında geliştirdiği son teknolojiler ile müşterilerine en gelişmiş IT çözümleri sunuyor.

  Misyon

  Biggbrands Grup’un temel mottosu müşteri odaklı olmaktır. Zaman zaman ürün, promosyon veya fiyat ön plana çıksa da işin merkezinde her zaman müşteri yer alıyor. Bu sebeple Biggbrands Grup'un kurumsal müşterilerinin markalarına azami özen gösteriliyor. Yüksek algıya sahip değerli ödülleri, kusursuz bir tedarik zinciri yönetimi ile birlikte sunarak karşılığında mutlu bir teşekkür mesajı almak şirketin temel hedefi.