Arama
Kategoriler
  Menu Close

  WORX WR155E 20Volt 5.0Ah. 22CM LANDROID Tam Otonom Kömürsüz Çim Biçme Robotu

  Marka: Worx
  96.106,90 ₺
  Peşin Öde
  96.106,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  89.379,42 ₺
  6 AYx
  44.689,71 ₺
  12 AYx
  22.344,85 ₺
  24 AYx
  12.573,99 ₺
  36 AYx
  9.477,21 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  ·         WORX WR155E 20Volt 5.0Ah. 22CM LANDROID Tam Otonom Kömürsüz Çim Biçme Robotu

  ·         20Volt Li-ion akü ve kömürsüz motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.

  ·         LANDROID L2000 Tam Otonom çim biçme robotu akıllı özelliklere sahip olması, uzaktan kontrol edilebilmesi ve programlanabilmesi sayesinde, bahçenizin çimlerini zahmetsizce kendi kendine biçer.

  ·         Şarj istasyonuna ne zaman gitmesi gerektiğini bilir, yağmur sensörleri sayesinde yağmur yağdığını algılayabilir ve bu nedenle şarj istasyonuna geri döner.

  ·         Bir sorun algıladığında kendi kendine durabilen ve çalışırken yoluna çıkan bir engelle karşılaştığında durmayı, geri dönmeyi ve engelin etrafından dolanmayı bilen akıllı bir cihazdır.  Ayrıca yerle teması kesildiğinde oluşabilecek kazaları önlemek için otomatik olarak çalışmayı durdurur, sesli uyarı vererek kullanıcıya ve kendine zarar vermesini engeller.  

  ·         Dış hava koşullarında sorunsuz kullanım sağlar. Yağmur algılayıcı sensör sayesinde yağmur anında çim biçmeyi durdurarak şarj istasyonuna gidecek şekilde tam otonom teknoloji ile donatılmıştır.

  ·         CUT TO EDGE teknolojisi ile farklı çim koşullarında kenara sıfır kesim sağlar. Bu sayede yoğun çimli bölgelerde dahi maksimum kesme verimliliği sağlar.

  ·         TOOL-LESS Anahtarsız 4 kademeli yükseklik ayarı sayesinde çimlerin yoğunluğu ve uzunluğuna göre 30/40/50/60mm aralığında ayarlanarak kademeli çim biçme imkânı sağlar.

  ·         Dış mekân koşullarına dayanıklı Led aydınlatmalı Dijital LCD ekran tüm ayarlamaları LANDROID’inizin üzerinden ayarlamanızı sağlar.

  ·         Acil durumlarda çalışmayı anında durdurmanızı sağlayan geniş STOP butonu manuel olarak çalışmayı durdurmanızı sağlar.

  ·         İki yönlü şarj edilebilme özelliği sayesinde mevcut otomatik şarj istasyonu ile kendi kendisini şarj edebilme özelliğine sahiptir, ayrıca tüm WORX 20V şarj aletleri ile haricen aküyü şarj edebilirsiniz.

  ·         LANDROID’inizin farklı kişiler tarafından kullanılmasını önlemek için ayarlayabileceğiniz PIN kodu şifreleme özelliği sayesinde üstün güvenlik korumasına sahiptir.

  ·         Zemin izleyici bıçak tasarımı bıçak yüksekliğini otomatik ayarlayarak, çim alanında bulunan doğal engebeli tümsekler ile uyumlu hale gelerek kendisini durdurmadan çimlerin otomatik olarak eşit seviyede biçilmesini sağlar.

  ·         250m dahili sınır teli sayesinde bahçenizin etrafını ve bahçe içerisindeki ağaçlar, saksılar, kaldırım taşlı yollar, veranda gibi çimli yüzeylerin ortasında bulunan engellere çarpmasını önlemek için etrafına sınır teli çevreleyerek kullanıcı tarafından belirlenen bölgelere ait çimlerin otomatik olarak çim biçme programına uygun olarak belirlenen gün ve saatlerde 2000 m² alana kadar çim biçme işlemini otomatik olarak gerçekleştirir.

  ·         LANDROID L2000 çim biçme robotu WİFİ ağına bağlanarak veya BLUETOOTH eşleştirmesi yapılarak Cep telefonu, Tablet veya Bilgisayarınıza LANDROID mobil uygulama programını yükleyerek çim biçme robotunu uzaktan kontrol edebilir, LANDROID’inizin ne kadar süre çalışması gerektiğini, hangi günler çalışması gerektiği, ne kadar süre çalışması gerektiği, kaç kez şarj olduğu, kaç km yol aldığı, bıçakların kullanım zamanı gibi istatistikleri görebilir ve programlayabilirsiniz.

  ·         Patentli AIA (Yapay Zekâ Algoritması) kesme teknolojisi ve dar yollardan kolaylıkla geçebilmesini sağlayarak profesyonel işler yapmasına imkân verir.

  ·         20˚ veya %35 eğimli bahçelerde kullanıma uyumlu arkadan itişli geniş zemin tutucu dişlere sahip arka tekerler sayesinde zorlanmadan çimlerinizi otomatik olarak biçmenizi sağlar.

  ·         360˚ Hem kendi ekseninde hem de tüm yönlere dönebilen 2 adet özel tasarım ön dolgu tekerler sayesinde yüksek manevra kabiliyeti sağlar.

  ·         Akü Kapasitesi: 5.0 Ah. Li-ion

  ·         Yüksüz Hızı: 2200 Dev/dk.

  ·         Çim Biçme Alanı: 2000 m²

  ·         Maksimum Kesme Genişliği: 22 cm

  ·         Yükseklik Ayarı: 4 Kademeli / 30-60mm

  ·         Mobil Aplikasyon: App Store/Play Store LANDROID

  ·         Uzaktan Bağlantı: Wifi/Bluetooth

  ·         Bıçak Adeti: 3

  ·         Ön Teker Çapı: 70mm x 2 Adet

  ·         Arka Teker Çapı: 210mm

  ·         Şarj Süresi: 2 Saat 20 Dk. (5.0 Ah. Aküler için) 

  ·         Yağmur Sensörü: Var

  ·         Koruma Sınıfı: IPX4 / III

  ·         Uyumlu Bıçak: WA0789

  ·         Kabiliyet Artırıcı Aksesuarlar: WA0860, WA0861, WA0866, WA0867, WA0892, WA0810

  ·         Haricen satın alacağınız WA0860 ACS (Çarpışma Önleme Sistemi), WA0861 VOICE CONTROL (Sesli Komut Sistemi), WA0866 FIND MY LANDOID (GPS Konumlamalı Hırsızlık Önleyici), WA0867 RADIO LINK (Wifi Sinyal Artırıcı), WA0892 DUAL OFF LIMITS (Dijital Çit Radarı), WA0810 (Landroid Garajı) gibi Ekstra aparatlar sayesinde Landroid çalışma kabiliyetlerini artırabilir tam otonom bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

  ·         Ağırlık: 11 Kg.

  ·         Standart Ekipman: 1 Adet Worx 20Volt 5.0Ah. Akü, 1 Adet WA3775 Akü Şarj Aleti, 8 Adet 140mm Şarj Kaidesi Sabitleme Vidası (PVC), 250 Metre Çelik Sınır Kablosu, 340 Adet Sınır Kablosu Sabitleme Çivisi (PVC), 2 Adet Sınır Kablosu Bağlantı Konnektörü, 9+3 Adet Çift Yönlü Keskin Çim Biçme Bıçakları, 9+3 Adet Bıçak Sabitleme Vidası, 1 Adet Allen Anahtar, 2 Adet Sınır Kablosu Mesafe Cetveli (Karton)

   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün Kategorisi Maksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
  Tablet alışverişleri 6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler 36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.