Arama
Kategoriler
  Menu Close

  WORX WG441E 20Volt 4.0Ah. Li-ion Tek Akülü 165MM Profesyonel Çok Amaçlı Şarjlı Zemin Fırçası

  Marka: Worx
  11.981,90 ₺
  Peşin Öde
  11.981,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  11.143,17 ₺
  6 AYx
  5.571,58 ₺
  12 AYx
  2.785,79 ₺
  24 AYx
  1.567,63 ₺
  36 AYx
  1.181,55 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  ·  WORX WG441E 20Volt 4.0Ah. Li-ion Tek Akülü 165MM Profesyonel Çok Amaçlı Şarjlı Zemin Fırçası

  ·  20Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.

  ·  Worx 20Volt 4’ü1 arada çok amaçlı şarjlı zemin fırçası ile fayans, parke taş, asfalt, ahşap veranda ve kompozit zemin kaplaması dahil her türlü sert yüzeyi temizleyebilen döner fırça tasarıma sahiptir. Aynı zamanda suni çimlerin temizliği, buz veya karlı zeminleri temizlemek için son mükemmeldir.

  ·  Entegre su bağlantı nozulu sayesinde teras, veranda, fayans gibi tüm yüzeylerde temizliği kolaylaştırır, yüzeye zarar vermez, suyu sıçratmadan toz ve kirden arındırır.

  ·  Dahili WA0291 ve WA0293 temizleme fırçaları ile verandalar, parke taşları, kaldırımlar, derz araları, beton çatlakları arasında oluşan yabani otların ve kum yığıntısının temizlenmesinde profesyonel işler sonuçlar sağlar.

  ·  Dahili WA0293 çelik tel fırçası ile derz aralarında yetişen yabani ot, yosun gibi hızlı büyüyen organizmaların temizlenmesinde üstün performans sağlarken çelik tel fırça yanlarında bulunan PVC fırçalar ise kalıntıları süpürerek yüzeyi temizler.

  ·  Worx POWER SHARE PRO Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.

  ·  20Volt Li-ion POWER SHARE PROFESYONEL akü teknolojisi ısı kalkanı oluşturarak pil hücrelerini aşırı ısınmalara karşı dış etkenlerden koruyarak pil ömrünü uzatır. Bu sayede daha uzun kullanım süresi ve daha hızlı şarj olma imkânı sağlar. 

  ·  POWER SHARE PROFESYONEL aküler son teknoloji Li-ion akülerdir.

  ·  İleri yönlü fırça dönüş hareketi sayesinde toz ve kirin kullanıcıya ve ayaklarınıza sıçramadan hızlı, kolay ve etkili temizlik yapmanızı sağlar.

  ·  Özellikler yüzme havuzları gibi sık kirlenen, yosunlaşmış zeminlerin temizliğinde güçlü motor sayesinde üstün performans sağlar.

  ·  Tetik ve tutma kolu üzerine entegre H/L devir hızı ayar düğmesi sayesinde zeminin kirliliği ve yüzey tipine uygun 2 çalışma hızı ayarı ile enerji tasarrufu yaparak uzun süre kullanım imkânı sağlar.

  ·  Entegre hortum bağlantı jakı sayesinde kirleri yumuşatarak kolay temizlenmesine ve temizlenmiş yüzeyin kirden arındırılmasına imkân sağlar.

  ·  Hortum bağlantı jakı ve dahili su açma kapatma anahtarı ile istenilen su püskürtme hızında temizlik yapmanızı sağlar.

  ·  360° pil hücresi koruma teknolojisi sayesinde, daha fazla güç, daha fazla performans ve daha uzun süre kullanım süresi sağlar.

  ·  Worx Aktif Akü Koruma Teknolojisi ile aşırı zorlanmalarda otomatik olarak akü enerjiyi durdurur, aküyü ve motoru korumaya alır.

  ·  TOOL-LESS Anahtarsız fırça değişimi sayesinde kolay ve hızlı aksesuar değişim imkânı sağlar.

  ·   D saplı ayarlanabilir yükseklikteki yardımcı tutma kolu sayesinde boyunuza göre tutma kolunun yüksekliği ve açısı ayarlanarak konforlu kullanım sağlar.

  ·   Haricen satılan 165mm genişliğine WA0290, WA0291, WA0292, WA0293 4 farklı zemine uygun fırça satın alınarak tüm yüzey uygulamaları için mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

  ·  Tutma koluna entegre devir ayar düğmesi ile L modunda 500 dev./dk. Dönüş hareketi ile ahşap veya daha hassas yüzeylerin temizliğinde, H modunda  700 dev./dk. Dönüş hareketi ile inatçı kir ve lekeleri, derz araları, parke taşları arasında yetişen yabani otların temizliği gibi zorlu uygulamalarda kullanım için üstün performans ve mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

  ·  2 saatlik hızlı şarj aleti ile kesintisiz çalışma imkânı.

  ·  Profesyonel Kullanıma uygundur.

  ·  Akü Kapasitesi: 4.0 Ah.

  ·  Akü Tipi: Li-ion PRO

  ·  Su Basıncı: 6 bar.

  ·  Devir Hızı: L: 500 Dev. /dk.- H: 700 Dev. /dk. 

  ·   Fırça Boyu: 165mm

  ·  Uyumlu Fırçalar: WA0290, WA0291, WA0292, WA0293

  ·  Ağırlık: 3,7 Kg.

  ·  Standart Ekipman: 1 Adet 20Volt 4.0Ah. Li-ion Pro Akü, 2 Saatlik Hızlı Şarj cihazı, 1 Adet WA0291 Genel Yüzey Temizleme Fırçası, 1 Adet WA0293 Çelik Tel Derz Temizleme Fırçası, D Tutma Kolu.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün Kategorisi Maksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
  Tablet alışverişleri 6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler 36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.