Arama
Kategoriler
  Menu Close

  WORX WG050 100Lt./136Kg. Profesyonel Çok Amaçlı El Arabası, Taşıma Arabası

  Marka: Worx
  7.421,90 ₺
  Peşin Öde
  7.421,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  6.902,37 ₺
  6 AYx
  3.451,18 ₺
  12 AYx
  1.725,59 ₺
  24 AYx
  971,03 ₺
  36 AYx
  731,88 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  ·         WORX WG050 100Lt./136Kg. Profesyonel Çok Amaçlı El Arabası, Taşıma Arabası

  ·         Patentli 8 farklı kullanım özelliği sayesinde, son derece hafif ve sağlam yapısı ile El Arabası, Paket Taşıma Arabası, Damacana ve Tüp Taşıma Arabası, Saksı Taşıma Arabası, Dolly, Kaya Taşıma Arabası, Çuval Taşıma Arabası, Römork Taşıma dahil olmak üzere 8 farklı kullanım özelliği için paket içeriğindeki ve harici satılan ek aksesuarlar ile çok yönlü kullanım sağlar.

  ·         100Lt. ve 136Kg kadar yük, eşya, saksı, kaya gibi 8 farklı amaç için kullanılabilen patentli el ve taşıma arabası ile her alanda kolay kullanım imkânı.

  ·         Patentli TURBO LIFT tasarım çift teker sistemi en ağır yükleri taşımak için kaldıraç sağlayarak 136Kg Ağırlığındaki yük tek tekerli el arabalarında kullanıcıya 45Kg Ağırlık oluştururken Worx AEROCART çok fonksiyonlu el arabası ile taşındığında kullanıcıya maksimum 11kg Ağırlık oluşturur. Bu sayede bel ve eklem sağlığınızı koruyarak konforlu kullanım imkânı sağlar.

  ·         Patentli çift tekerlek tasarımı sayesinde tek tekerli el arabalarına kıyasla 4 kat daha fazla yük taşıma ve kolay sürüş sağlar.

  ·         Saniyeler içerisinde açılıp katlanabilen özel tasarım sağlam çelik yapı sayesinde ağır yükleri dahi kolaylıkla taşımanızı sağlar.

  ·         36Kg Taşıma kapasitesine sahip Dahili saksı ve kaya taşıma aparatı ile ikinci bir kişiye gerek kalmadan rahat taşıma imkânı sağlarken bel ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.

  ·         18Kg Taşıma kapasitesine sahip Dahili çuval takma aparatı ile çöp poşeti, çuval gibi ağzı geniş torbalar takarak yaprak, çöp gibi atıkları kolayca taşıma imkânı sağlar.

  ·         36Kg Taşıma kapasitesine sahip Dahili damacana ve tüp taşıma aparatı ile damacana ve tüpleri devrilmeden kolay taşıma imkânı sağlar.

  ·         36Kg Taşıma kapasitesine sahip Dahili saksı ve kaya taşıma kolları ile ikinci bir kişiye gerek kalmadan rahat taşıma imkânı sağlarken bel ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.

  ·         Dahili özel kilit mekanizmalı kolay açılıp kapanabilen çelik taban sayesinde 136Kg’a kadar paketleri dikey taşıma imkânı sağlar.

  ·         Pimli tutma kolları saniyeler içerisinde takılıp çıkarılabilir.

  ·         Haricen satılan Römork taşıma topuzu, katlanabilir çelik tabana monte edildiğinde römork bağlantısı yapılarak 450Kg Ağırlığa kadar römorkların veya çekme karavanların dar alanlarda kolaylıkla park edilmesine veya hareket ettirilmesine imkânı sağlar.

  ·         Haricen satılan kar küreme aparatı (WA0230), Vagon Kiti Aparatı (WA0228), Odun Taşıyıcı Aparat (WA0232), Organizer Avadanlık Aparatı (WA0234), Alet Sabitleme Aparatı (WA0235) alınarak onlarca işi tek bir taşıma arabası ile profesyonelce yapabilme imkânı sağlar.

  ·         FLAT-FREE lastikler havalı tekerlere göre çivi batması gibi dış etkenlerden etkilenmez, yükünüz ne kadar ağır olursa olsun rahat sürüş konforu sağlar.

  ·         AKILLI TASARIM patentli iki tekerlekli tasarım, dayanak noktasını ve dolayısıyla ağırlık merkezini her iş için optimum yere kaydırarak 8 farklı kullanım amacı sağlar.

  ·         Patentli tasarım kaldıraç mekanizması yükü tekerlekler arasında eşit olarak dağıtarak dengeli ve konforlu taşıma imkânı sağlar. Tekerleklerin konumu aynı zamanda geleneksel el arabalarında olduğu gibi kaldırma kuvvetinin sadece 4’te 1’ine ihtiyaç duymanızı sağlar.

  ·         Katlanabilir özel destek ayaklar sayesinde El arabası konumundan paket taşıma konumuna dönüştürülerek 136Kg’a kadar olan yüklerde rahat taşıma imkânı sağlar.

  ·         Geleneksel el arabalarına kıyasla düz olmayan engebeli arazi şartlarında bile devrilmeden kolay kullanım imkânı.

  ·         Titreşim emici kauçuk kaplı tutma kolu kolay kavrama ve rahat tutuş sağlayarak uzun süre yorulmadan sürüş imkânı sağlar.

  ·         Daha fazla dayanıklılık için yüksek kaliteli çelik konstrüksiyon.

  ·         Dayanıklı ve sağlam taşıma tablası ve taşıma platformu,

  ·         Hafif, sağlam ve dayanıklı çelik gövde ve yükleme tablası ile uzun ömürlü kullanım.

  ·         Tüm ticari işletmelerde ve depolarda rahatlıkla kullanılabilir ve her yere sığar, kolay muhafaza edilir.

  ·         Katlanabilir kompakt tasarım ile araba vb. dar alanlarda saklama imkânı,

  ·         Çelik tutma kolu sayesinde kolay manevra ve güvenli taşıma imkânı,

  ·         Profesyonel kullanıma uygundur.

  ·         Ağırlık: 19Kg.

  ·         Standart Ekipman: 2 Adet Tekerlek, 2 Adet Tutma Kolu, 1 Adet Kaya taşıma filesi, 1 Adet saksı taşıma kemeri, 1 Adet çuval takma aparatı, 1 Adet damacana ve tüp taşıma aparatı,

   

   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün Kategorisi Maksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
  Tablet alışverişleri 6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler 36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.