Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Iceco

  Iceco Oto Buzdolapları kullanışlı modelleri ile uzun yolculukları daha konforlu ve daha keyifli yapıyor.

  Araçlarda kullanılabilen buzdolapları yolculuk esnasında yiyecek ve içecek ihtiyacını gidermek için oldukça fonksiyonel ürünlerdir. Bu ürünler hem dondurucu hem de ısıtıcı olarak kullanılabildiğinden dolayı seyahatlerde kullanmak üzere çok tercih edilen ürünlerdendir.

  Bu ürünlerin kaliteli olması yiyeceklerin taze kalması için büyük önem taşır.Iceco ürünleri gıda kodeksi, gıda hijyeni ve taşımacılık yönetmeliklerine uygunluk ölçüsünde üretilmektedir bu yüzden zor şartlara karşı dayanıklı ve uzun süre kullanıma uygundur.

  Iceco buzdolapları, bireysel binek otomobiller, karavanlar, offroad araçlar, minibüsler, otobüsler, kamyonlar, tırlar, tekneler, guletler, yatlar gibi birçok alanda kullanıma uygundur.

  Iceco oto buzdolaplarında öncü bir markadır. Bu yüzden Iceco ürün fiyatları farklı istek ve ihtiyaçlara sahip kullanıcıların kendilerine uygun modeli kolaylıkla bulabilmeleri için avantajlı fiyatlara sahiptir. Iceco oto buzdolabı fiyatlarını en uygun seçenekler ile Sanalmağaza sitesinde bulabilir ve satın alabilirsiniz.

  Görünüm Grid Liste
  Sırala
  Resim ICECO YCD12G 12/24Volt 12,8 Litre Kompresörlü Oto Buzdolabı
  Resim ICECO YCD20 12/24Volt 20 Litre Kompresörlü Oto Buzdolabı
  Resim ICECO YCD28 12/24Volt 26 Litre Çift Bölmeli Kompresörlü Oto Buzdolabı
  Resim ICECO YCD45S 12/24Volt 43 Litre Outdoor Kompresörlü Oto Buzdolabı
  Resim ICECO YCD80W 220Volt/12Volt 6Ah Dönüştürücü Adaptör
  x