Arama
Kategoriler
  Menu Close

  BiggDesign Bereket Balıkları Kravat

  Marka: BiggDesign
  Perakende fiyat: 54,90 ₺
  43,90 ₺
  i h

  En çok tercih edilen erkek giyim aksesuarlarından biri olan Balık Desenli kravat, BiggDesign ile yeniden hayat buluyor. Hem şık hem de farklı olmak isteyen beylerin tercihi BiggDesign Bereket Balıkları kravat, üzerindeki rengârenk balık deseniyle kendini gösteriyor. Sanatçı Güçlü Kadir Yılmaz’ın eserlerinin uygulandığı özel tasarım kravat, davetlerde dikkatleri üzerinize toplayacak. Bereket temalı eserin can bulduğu bu eşsiz tasarım kravatın hem açık hem koyu renkli gömleklerle kombinlenmesi mümkün. Takım elbisenizin en güzel dokunuşunu bu kravatla yaparak mükemmel bir tarz yakalayabilir ve fark yaratabilirsiniz.

  Özel dokuma kumaşı ile yumuşak bir his bırakan Balık Desenli kravat, 7 cm genişliğindedir. Erkekler için çoğu zaman çileye dönüşen kravat bağlamayı bile sizlere sevdirecek bu özel tasarım kravatı istediğiniz uzunlukta ayarlayabilirsiniz. BiggDesign Bereket Balıkları kravat, kuru temizleme ile nazikçe temizlenebilir ve kullanılmadığı zamanlarda kravat saklama kutusunda ya da kravat askılığında muhafaza edilebilir.

  • ÖZEL SANATÇI TASARIMI: Sanatçı Güçlü Kadir Yılmaz’ın eserlerinin uygulandığı özel tasarım kravat, davetlerde dikkatleri üzerinize toplayacak.
  • DOKUMA KUMAŞ: Özel dokuma kumaşı ile yumuşak bir his bırakan renkli kravat, 7 cm genişliğindedir.
  Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunları satın aldı
  Resim Anemoss Erkek Soket Çorap seti
  Resim Anemoss Erkek Çorap Seti

  Anemoss Erkek Çorap Seti

  49,90 ₺ 37,90 ₺
  Resim Anemoss Kadın Çorap Seti

  Anemoss Kadın Çorap Seti

  49,90 ₺ 37,90 ₺
  Resim AnemosS Dalga Plaj Elbisesi

  AnemosS Dalga Plaj Elbisesi

  104,90 ₺ 78,90 ₺