Arama
Kategoriler
  Menu Close

  AirPods (3. nesil) ve Lightning Şarj Kutusu

  Marka: Apple
  8.909,90 ₺
  Peşin Öde
  8.909,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  8.286,21 ₺
  6 AYx
  4.143,10 ₺
  12 AYx
  2.071,55 ₺
  24 AYx
  1.165,71 ₺
  36 AYx
  878,62 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET
  • Bluetooth Versiyon5.0
  • Çift Telefon DesteğiYok
  • Aktif Gürültü Önleme (ANC)Yok
  • Suya & Tere DayanıklıEvet
  • Kullanım TipiKulakiçi

  AirPods 3.Nesil with Lightning Charging Case MPNY3TU/A
  Apple tarafından geliştirilerek piyasaya sürülen ve kullanıcılarından tam not almayı başaran AirPods modelleri nesil olarak birbirinden ayrılır. Her bir nesilde yer alan modeller avantaj sağlayan pek çok özellik ile tasarlansa da aralarında bazı farklılıkların olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle 2.nesil ve 3.nesil modeller arasında bulunan değişiklikler kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Aşağıda belirtilen özellikler ve farklılıklar doğrultusunda ihtiyaçlarınıza yönelik olarak bir tercih yapabilirsiniz.

  Apple Airpods 2.nesil ve Apple Airpods 3.nesil Arasındaki Farklar Nelerdir?
  Her iki AirPods çiftinde de çok sayıda gelişmiş sensör bulunur. Apple, eski AirPods'ların optik sensörü yerine AirPods'lara (3. nesil) bir cilt algılama sensörü ekler. Daha yeni sensör sayesinde otomatik oynatma/duraklatma, yeni AirPods'larda eskisinden çok daha iyi çalışır. Üçüncü nesil kulaklıkları çıkarıp cebinize yerleştirdiğinizde müzik otomatik olarak devam etmez ancak aynı şeyi AirPods (2. nesil) ile yaparsanız, kulaklıklar cebinizdeyken müzik yeniden başlar.
  Apple ayrıca AirPods'un (2. nesil) işaretlenmemiş dokunmaya duyarlı bölgesini AirPods (3. nesil) gövdelerindeki bir kuvvet sensörüyle değiştirir. Buradaki kuvvet sensörü, bir dizi dokunma ve sıkma yoluyla AirPods Pro'dakiyle aynı şekilde çalışır. Her iki kulaklık seti de Siri'ye eller serbest erişim için H1 çipini barındırır. Böylece ses seviyesini değiştirebilir, mesaj gönderebilir, internette arama yapabilir ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.
  AirPods (3. nesil) kasası, AirPods (2. nesil) kasasından çok AirPods Pro kasasına benziyor. Üçüncü nesil AirPods'lar ile daha sağlam bir yapı elde edebilirsiniz. Üçüncü nesil kılıfı, iPhone 13'ünüzle kullandığınız aynı MagSafe şarj cihazında kullanabilirsiniz.
  AirPods (2. nesil) ile bir MagSafe kasası alamazsınız ve kablosuz şarj istiyorsanız ekstra bir ürün alımı yapmanız gerekir. AirPods (2. nesil) iki katman halinde sunulur; kablolu kasa ve kablosuz kasa.
  AirPods'u bir iPhone veya iPad ile kullandığınızda ayarlar uygulamasına gidebilirsiniz. Oradan, kontrolleri yeniden eşleştirmek için Bluetooth ayarlarını açmanız gerekir. Bilgi istemleri size her gövde ile ne yapmak istediğinizi soracaktır.
  AirPod'lar için varsayılan kontroller aşağıdaki gibidir.
  Oynat durdur / iki dokunuş

  İleri atlamak / üç dokunuş

  Önceki parça / basın ve bir süre basılı tutun

  Siri / “Merhaba Siri” ile ses seviyesini değiştirebilir, yön isteyebilir, oynatma kontrolü yapabilir ya da mesaj alabilirsiniz.

  Her iki AirPods seti de aynı Bluetooth codec bileşenlerini destekler: SBC ve AAC, ikincisi Apple aygıtlarına tutarlı bir oranda yüksek kaliteli ses sağlar. Bluetooth sürüm 5.0; üçüncü ve ikinci nesil AirPod'lara güç sağlar. Bu nedenle performansta hiçbir fark yoktur.
  Bir iPhone ile eşleştirildiğinde her iki AirPods ile de bağlantı kalitesi mükemmeldir çünkü her ikisi de enerji verimliliği ve hızlı bir eşleştirme işlemi için H1 çipini kullanır. AirPods, iOS aygıtınızla bağlantı kurduğunda, aynı iCloud hesabı altındaki tüm Apple aygıtlarınız tarafından hemen tanınır. Bu özellik ürünler arasında otomatik bağlantı ve otomatik cihaz geçişi için önemlidir.
  AirPods (3. nesil), ikinci nesle göre daha uzun pil ömrüne sahiptir. AirPods'un (2. nesil) yaklaşık 4 saat, AirPods'un (3. nesil) ise ortalama 6 saatlik pil ömrüne sahiptir.
  Yalnızca AirPods (3. nesil) kasası MagSafe'i destekler ancak her iki kasa da kablosuz olarak ve Lightning konnektörü ile şarj edilebilir. Kulaklıkları her iki AirPods kılıfıyla da hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz: AirPods (2. nesil) kılıf, 15 dakikalık şarjın ardından 180 dakika çalma süresi sağlar ve AirPods (3. nesil) 5 dakikalık şarjın ardından 60 dakikalık çalma süresi sağlar yani genele bakıldığı zaman bir farkı bulunmaz.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün Kategorisi Maksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
  Tablet alışverişleri 6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler 36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.