24 Saatte Kargo       Peşin Fiyatına 3 Taksit
Kapanış
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama
  RSS

  /themes/sanalmagaza/content/img/blog1.png

  0 Hayatımızın Parçası Olan Cep Telefonları

  Teknolojinin zaman geçtikçe ilerlemesi sayesinde telefonların teknik özellikleri de gelişiyor. Bu ilerleme sayesinde günlük işleriniz ve iş yaşamınız daha rahat bir hale geliyor. Cep telefonu kategorisinde, her tür cep telefonu çeşidini bulabilir, modellerin niteliklerini ve ürünlerin ücreti hakkında bilgi edinerek kendinize uygun olan telefonu seçebilirsiniz. Telefon satın almak için araştırma yaparken, ilgilendiğiniz ürünün özelliklerini detaylı inceleyerek seçmeniz doğru tercih yapmanız açısından önemlidir.
  0 Bluetooth Hoparlör ile Kaliteli Müzik Zevki

  Yaşam insanları hangi yöne sürüklerse sürüklesin, sevdiğiniz müziği gideceğiniz yerde dinlemek istemez misiniz ? Yüksek sesle müzik dinlemeyi tercih ederek aynı zamanda akıllı telefonunuzun bataryası tükenmesin diyorsanız Bluetooh Hoparlörler sizin zevklerinize ve gereksinimlerinize uygun ürünlerdir. Bütün elektronik cihazlarla beraber uygun şekilde çalışan bluetooth hoparlör ürünlerini sanalmagaza'da bulabilir, müzik zevkinize farklılık katabilirsiniz. Müzikseverlerin rahatlığı için üretilmekte olan teknolojik bluetooth hoparlörler sizlerin kaliteli müzik dinlemenizi sağlıyor.
  0 Çocuklar için okula dönüş zamanı yaklaştı!


   

  Okulların açılmasına az bir süre kala, uzun ve eğlenceli yaz tatilinin sonunda okul vakti gelince öğrencilerde, ailelerde okul alışverişi için endişeli bir dönem başladı. Beklenildiği gibi bu dönem pek rahat geçmeyecek. Belki de günlük alışagelene uyması çocukların yanında aileleri tarafından kolay olmaz. Öğrencilerin 3 ay kadar sürdüğü tatilin bitiminde okula sağlıklı bir şekilde geri dönmeleri için çok daha zor. Fakat bu zamanı yapılacak planlarla rahat bir şekilde atlatabilmek mümkün.

  0 Her Yaşa Uygun Bisiklet Modelleri

  Bisikletlerde katlanabilir çeşitler, çocuk çeşitleri, BMX'ler ve elektrikli çeşitleri gibi ayrı amaçlara uygun olan ürünler dışında genel kullanımda yol,dağ,şehir bisikletleri öne çıkar. Hangi bisikleti alacağınızı belirlemeden öncesinde bisikleti ne için kullanmak istediğinizi planlamanız önemlidir. Daha çok devamlı toprak yollarda ve ormanlarda sürmek isteyenler dağ bisikletini önerirken, düz yerde ve şehirler arası ulaşım yollarında sürat yapmak isteyen kişiler yol için olan bisikletleri seçerler. Yol bisikletleri diğer bir deyişle yarış bisikletleri olarak da nitelendirilir. Zamana karşı, pist ve triatlon olarak isimlendirilen bisikletlerde yol ve yarış bisikletleri içinde bulunmaktadır. Bilindiği üzere il içinde ve kara yollarında bisiklet sürenler, dağ bisikleti sürenlere göre orman ve dağ yollarından az geçme gibi tercihi olan bireyler için en uygun çeşitler şehir bisiklet ürünleridir.

  1 Temizliğin Etkili Aracı Elektrikli Süpürgeler

  Evinizin ve ofisinizin temizlik işlerinde en fazla kullanmakta olduğunuz elektrikli süpürgeler yaşamınızı rahatlamayı sürdürüyor. Zaman geçtikçe yeni çeşitlerle farklılaşan elektrikli süpürgeler, dizayn olarak değişen yeni nitelikleri ile ev ve iş yerlerinizde daha kusursuz bir mekana sahip olmanızı sağlıyor. Elektrik süpürgesi çeşitleri kullanım yerleri doğrultusunda yatay ve dikey olarak ikiye ayrılır. Dikey ve yatay elektrikli süpürgelerin bazılarında hepa filtre sistemi mevcuttur.
  0 Sağlıklı Yaşam İçin Cilt Bakım Ürünleri

  Cildiniz çevresel faktörlerin etkisinden dolay yıpranabilir. Diri ve sıhhatli bir cilt için iyi bakım yapmak gerekir. Düzenli ve devamlı yapacağınız cilt bakım kombinasyonları ile cildiniz daha iyi gözükecektir. Cilt bakım ürünleri cilt yapısına ve uygulandığı bölgeye göre farklılık gösterir.
  0 Yeni Nesil Dijital Fotoğraf Makineleri

  Dijital özellikli fotoğraf makineleri ile her yerde, açık alanda,evimizde, sokaklarda,dış mekanlarda her alanda fotoğraf çekeriz. Çeşitli bakış açılarıyla içselliğimiz kuvvetleniyor, kimileri kendini tanıyarak, farkındalığını ortaya çıkartıyor. Hayatımızın içine kadar giren, cep telefonlarına uyumlu fotoğraf makineleri ile tüm yaştan herkes kendini fotoğrafçı olarak hissediyor. Yalnız kendini ve becerilerini ortaya çıkarmak isteyenler daha fazlası için dijital fotoğraf makinelerine ilgi gösteriyor.

  0 Mangal Sezonu Açıldı

  Açık alanda, dostlarınız ve aileniz ile beraber kocaman masalarda bir araya gelmek, mükemmel yemekler sayesinde mutlu anılar biriktirebilmek için gereksinim duyulan mangal ürünlerini sanal mağaza üzerinden temin edebilirsiniz. Uygulama alanınız doğrultusunda, ihtiyaca ve bütçenize en uygun ürünü geniş ürün yelpazesinden seçebilirsiniz. İsterseniz kömür, çıra ve ızgarası ile beraber hemen tek kullanımlık, kolay yakılabilir mangallar ile basit ve temizleme derdi olmadan çabukça yemeğinizi yiyebilir, isterseniz klasik çeşitler ile bu rahatlığı uzatıp, yemek vakitlerinizi harika bir ana dönüştürebilirsiniz.
  0 Katlanır Kamp Sandalyeleri

  Kamp yaptığınızda çocuklarınızın ve sizin rahatça oturma dinlenme yapabilmesi için ihtiyacınız olan bütün portatif ürünler, sanalmagaza’da. Kampınızın rahat geçmesi için sizi asiste eden bu ürünler ile kampınız daha konforlu hale geliyor. Doğanın muazzam keyfini çıkarmak, doğayı izlemek ve azda olsa rahatlama gayretlerinizin en rahat çözümünü kamp sandalyeleri ortaya koyuyor.
  0 Bosch Matkaplar

  Ahşap, metal ve beton gibi sert zeminler üstünde, matkaplar, delme ve kırma uygulamaları için kullanılan ürünlerdir. Özellik bakımından birbirinden fazlaca , işlevsel ve pratik matkap türü vardır. Kuvvet ve sağlamlık etkilerini içinde barındıran Bosch matkaplar dan, ihtiyacınıza göre olan ürünü temin edebilirsiniz.