Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Xiaomi Amazfit Bip Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat

  Marka: Xiaomi
  513,90 ₺
  i h

  Amazfit Bip

  a

  a

  a

  Amazfit Bip, üzerindeki sensörler ile günlük hayatta gerçekleştirilen aktiviteleri takip edebilmektedir. Akıllı telefonunuzda kullanacağınız mobil uygulama ile de hesabınıza gün içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz aktiviteler kolay bir şekilde senkronize edilir.

  Uygulama ve telefon bağlantısı olmadan bile sahip olduğu hafızası sayesinde 10 gün boyunca aktif çalışabilir ve bağımsız olarak rahatlıkla kullanılabilir. 10 gün süreli olarak cihaz hafızasında tutulmakta olan veriler cihaz ile eşleştiği takdirde ya da uygulamada oturum açıldığı takdirde otomatik olarak senkronize edilir.

  Kullanımı esnasında adım sayma, nabız ölçme ve uyku durumunuzu takip etme gibi özelliklere de sahiptir. Ayrıca Amazfit Bip akıllı saati sayesinde telefonunuza gelen uygulama bildirimlerini görebilir ve saati her an takip edebilirsiniz.

  a

  Gövde tasarımının yanı sıra kayışın da dahil olduğu toplam ağırlığı sadece 32 gram olan model, herhangi bir rahatsızlık hissi vermeden kullanılabilir. 3 + AF kaplama ile desteklenen 2.5 D Corning Gorilla Glass ekranı, yoğun aktiviteler esnasında oluşabilecek darbelere karşı dayanıklılık sağlar. Yansıtıcı özellikli 1.28 inç renkli dokunmatik ekranı, mesajları hızlı bir şekilde okumanıza, çağrıları yanıtlamanıza ve bildirimleri almanıza izin verir.

  a

  Optik kalp atış hızı sensörü, günlük sağlık takibinizi etkili bir şekilde yapabilmenize imkan tanır. Doğru yükseklik ölçümü için hava basınç sensörü bulunur. Sahip olduğu geomagnetik sensör (pusula) antrenman esnasında izlediğiniz rotanın takip edilebilmesini sağlar. Rota izleme için GPS + GLONASS teknolojileri kullanılmaktadır