Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Worldtec WT 522 Profesyonel Saç Sakal Tıraş Makinesi

  Marka: Worldtec
  Perakende fiyat: 99,00 ₺
  67,90 ₺
  i h

  Worldtec WT 522 Profesyonel Saç Makinesi

   Dünyada bir erkeğin kuaföre gitmesi kadar doğal birşey yoktur. Erkekler genelde, bazen ayda bir bazen de bir ayın belli günlerinde kuaföre giderler. Nitekim burada para konusu devreye giriyor. Eğer yeterli paranız yoksa kuaföre gitme şansınız da bulunmaz. Bu durumlarda bir şey kurtarıcı olarak dünya piyasasında bulunuyor.

   O şey de elbette ki saç kesme makinesidir. Özellikle profesyonel bir saç kesme makinesine sahipseniz, temel düzeyde de olsa kendi saçınızı kesebilirsiniz. Bu makinelerden biri de Worldtec WT 522 profesyonel saç makinesi olmaktadır. Bu alet ile ister kendi bilginiz ile isterseniz de internette yer alan bilgilerle saçlarınızı kesebilirsiniz. Üstelik bu göründüğü kadar zor değildir.

   Kablosuz Kullanım Seçeneği

   Worldtec WT 522 profesyonel saç makinesi çok pratik bir üründür. Şarjlı kablosuz kullanım özelliği ile makineyi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Dolu bir şarjla, makineyi 50-55 dakika aralığında kullanırsınız.

   Ayarlanabilir Tarak Yüksekliği

   Worldtec WT 522 profesyonel saç makinesi, ayarlanabilir tarak yükseliğine sahiptir. Bu sayede kendi kesim ölçünüzü kendiniz belirleyebilirsiniz.

  Güç (V)220
  Islak / KuruKuru Kullanım
  Kablosuz KullanımVar
  Kullanım BölgesiSaç, Sakal
  Kullanım Süresi70 dk
  Kullanım TürüŞarjlı
  RenkGri
  Şarj Durumu GöstergesiVar
  Şarj Olma Süresi8 Saat
  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel