Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Tefal Essential Mutfak Şefi 4,8L Inox Beyaz

  Marka: Tefal
  2.399,00 ₺
  i h

  5 pizzaya kadar kolay karıştırma*


  *22 cm çapında ince hamurlu pizzalar

  Tefal Masterchef Essential Mutfak Şefi, tüm aile için yeterli 4,8 L kapasite sunan günlük pişirme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Kâsenin her santimini kaplayan ve maksimum rahatlık için kullanımı kolay başlıklar ile kusursuz ve homojen sonuçlar zahmetsizce yapılır.  
  Tefal Masterchef Essential Mutfak Şefi
  Kusursuz pürüzsüz sonuçlar ve mükemmel kapasiteye sahip Tefal Masterchef Essential Mutfak Şefi, tüm karıştırma ve pişirme ihtiyaçlarınız için ideal bir cihazdır. 4,8 L paslanmaz çelik hazne, beş tam pizza * için hamur üreten bir kapasiteye sahip, tüm aile için yeterli alan ve çok çeşitli tariflerde mükemmel sonuçlar verebilme olanağı sunar. Özel karıştırma hareketi, düzgün ve homojen sonuçlar sağlayan akıllı rotasyonlarla kasenin her santimini kaplar. Daha ağır karışımları çözmek için sağlam bir metal hamur kancasının yanı sıra yüksek performanslı çırpma ve dayak sağlayan kullanışlı bir karıştırıcıyı keşfedin! Sağlam 800W motor, 6 hız ve karıştırma ayarını hayatıızı günden güne kolaylaştırmak için tüm favori tarifleriniz için yeterli güç sunar.

    Tefal Masterchef Essential Mutfak Şefi

  GENİŞKAPASİTE: Sıçrama korumalı büyük kapasiteli 4,8 L paslanmaz çelik bir kaseye sahip, 5 bütün pizza * için yeterli hamur * ve tüm aile için ideal kapasite sunan bir mutfak makinesi,, KUSURSUZ PÜRÜZSÜZ SONUÇLAR: Gezegensel hareket, tam olarak pürüzsüz ve homojen sonuçlar için mutfak makinesinin başı ve pasta aletinin zıt yönlerde döndüğü kasenin toplam kapsama alanını sunar,, MÜKEMMEL ŞEKERLEMELER: Yumurta akı, krem ​​ve beze gibi malzemeler için hafif ve havadar çırpma sonuçları (800 ml'ye kadar krema),, MÜKEMMEL DÜZGÜN: Hamur, kek ve kurabiye gibi malzemeler için iyi karıştırılmış, homojen dövme (1.8 kg'a kadar karışım üretir),, EKMEK HAMURLARI: Ekmek, tatlı çörek ve kısa hamur hamurları (500 g'a kadar un) gibi ağır karışımlar için sağlam bir metal hamur kancası,, ÇOK YÖNLÜ KARIŞTIRMA GÜCÜ: Güçlü 800W'lık bir motor, çok çeşitli tariflere erişilmesini sağlar, KOLAY KONTROL: Az eforla kolay kontrol için 6 kademeli hız ve pulse fonksiyonu, ÖZEL ÇALIŞMA TASARIMI: Kaymayı önleyen vantuz sayesinde toplam kararlılık ve sağlam performans,, ESTETİK DİZAYN: Minimalist tasarım, modern bir dokunuşla zamansız estetik sunar, * 22 cm çapında ince hamurlu pizzalar..

  Geniş Kapasite
    4,8 L paslanmaz çelik hazne, mükemmel kapasiteye sahip bir cihaz sunar - beş tam pizza için yeterli hamur üretir * - Günlük ve özel günlerde tüm aile için cömert yemekler sunar.
    * 22 cm çapında ince hamurlu pizzalar
  Kusursuz ve pürüzsüz sonuçlar
    Yörüngesel hareket sayesinde olağanüstü pürüzsüz ve homojen sonuçlar elde edilir: mutfak şefinin başı ve pasta aleti ters yönde döner ve kasenin tamamen kaplanmasını sağlar.
  Mükemmel Çırpma
    800 ml krema sığabilecek kapasitede yumurta akı, krem ​​ve beze gibi bileşenler için hafif çırpma sonuçları elde edilir.
  Mükemmel Yoğurma
    1.8 kg'a kadar karışım oluşturan bir cihazla iyi karıştırılmış ve mükemmel homojen pasta hamurlarını, kurabiye hamurlarını, kek hamurlarını ve daha fazlasını keşfedin.
  Metal Hamur Kancası
  Sağlam bir metal hamur kancası, en sevdiğiniz ekmekler, tatlı çörekleri gibi hamur işleri ve daha fazlası için 500 g'a kadar un işleme kapasitesine sahip ağır karışımlar için güvenilir performans sunar.
  Çok Yönlü Karıştırma Gücü
    800W güçlü motor, hızlı sonuçlar ve güvenilir performans için çok çeşitli tarifleri parmaklarınızın ucuna getirir.
  Kolay Kullanım
    6 farklı hız ayarı ile üstün kontrol ve hassasiyetle üstün teknolojiye sahip  zahmetsiz bir mutfak makinesi 
  Sağlam Tasarım
    Kolay kullanım için kaymayı önleyen parçaları sayesinde sağlam performansın keyfini çıkarın.
   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel