Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Tefal 4in1 Kıyma Makinesi

  Marka: Tefal
  1.067,90 ₺
  i h

  Günlük tarifleriniz için güçlü ve dayanıklı kıyma makinesi - köfteler, hamburgerler ve hatta salata ile yan yemekleri özel aksesuarları sayesinde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

  Bolonez soslar, köfteler, burger köfteleri ve hatta içli köfteler: HV8 kıyma makinesinin orta ve kalın olmak üzere iki farklı ızgarasını ya da içli köfte / sosis aparatlarını kullanarak kıyma ile hazırlanan her türlü yemeği kolayca hazırlayabilirsiniz. 5 yıldızlı dayanıklılığı keşfedin - motor ve kıyma ünitesindeki metal bağlantı, kendi kendini bileyen bıçaklar, güvenli ters kıyma sistemi, Fransız üretim kalitesi ve 10 yıl onarılabilirlik ile uzun süreli kullanımı garanti eder. Taşıma sapları, kordon ve aksesuar saklama özellikleri ile kolay kullanımın tadını çıkarın.

  HV8 ile mükemmel ve hızlı kıyma sonuçları, Taze kıymalardan lezzetli ev yapımı köfteler, burger köfteleri, içli köfteler , 2000 W güçlü motoru ile dakikada 2.6 kg kıyma, Güvenli ters kıyma sistemi - ters kıyma işlemi devam ederken motor kırılmalardan korunur, İki farklı ızgara ile ince ya da kalın kıyma, Kendi kendini bileyen bıçaklar ile uzun süreli kıyma kalitesi, Geniş saplar ile kolay taşıma ve saklama, İdeal kordon ve aksesuar saklama, Yüksek kalite Fransız üretimi.

  4 aksesuar: 2 farklı kıyma sonucu için 2 paslanmaz çelik ızgara: ev yapımı hamburgerler için kalın ızgara, köfte ve bolonez sos için ince ızgara. Kebbe ve sosis .

  Güçlü ve dayanıklı 2000W güçlü motor ile dakikada 2.6 kg'ya kadar hızlı ve mükemmel kıyma performansı.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel