Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Sercair Wave UV Led Şarj Edilebilir Sterilizasyon Kutusu

  Marka: Sercair
  499,00 ₺
  Peşin Öde
  499,00 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  166,33 ₺
  6 AYx
  83,17 ₺
  12 AYx
  41,58 ₺
  24 AYx
  26,83 ₺
  36 AYx
  20,05 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  Sercair WAVE Teknolojisiyle Akıllı Telefonlarınızı Bakteri, Mikrop ve Virüslerden Uzaklaştırın!

   

  Günün büyük bir bölümünde elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar bir yandan hayatımızı kolaylaştırırken bir yandan da dikkat edilmediğinde sağlımızı tehdit ediyor. Bilimsel olarak yapılan araştırmalar akıllı telefonlarının tıpkı klozet kapakları, kapı kolları gibi mikroorganizma yuvaları olduğunu ortaya koyuyor. Günlük hayatımızda elimizi dokundurduğumuz pek çok yerden aldığımız mikroorganizmalar ellerimiz aracılığıyla cep telefonlarına geçiyor. Akıllı telefonları da belirli bir ısı yayıp, sıcak oldukları için mikroorganizmaların rahatça üremelerine olanak veriyor. 

   

   

  Tüketicilerin yaşam kalitelerini ve sağlığını olumsuz yönde etkileyen akıllı telefonların temizleme ihtiyacından yola çıkarak tasarlanan çok fonksiyonlu Sercair Wave Sterilizatör Kutusu, akıllı telefonlar başta olmak üzere diğer bakteri tutan para, takı, diş fırçası, bozuk para gibi çeşitli bileşenlerin temizlenmesini de sağlamaktadır.. 

   

  Günümüzde kimyasallar ve yoğun alkol aracılığıyla, silme işlemiyle temizlenebilen cep telefonları, bu yöntemlerle yeteri kadar temizlenemezken hatalı kullanımlarda ise akıllı telefonlara zarar vermektedir. 

   

  Sercair Wave Sterilizatör Kutusu’nun 15 Dakikalık UV dezenfeksiyon teknolojisinden sonra mikrobiyal organizmaların hücrelerindeki DNA veya RNA moleküler yapısı tamamen yok olur ve strelizasyon, dezenfeksiyon etkisine ulaşılır. Sercair Wave Sterilizatör Kutusu’nun yaydığı UV ışık, virüs, bakteri ve küflerin %99'unu sterilize eder ve öldürür. Sercair Wave Sterilizatör Kutusu’yla cihazınızı sterilize ederken, telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

   

   

  SAĞLIK İÇİN TEMİZ AKILLI TELEFONLAR: SERCAİR UV STERİLİZATÖR KUTUSU

   

  Sercair UV Sterilizatör Kutusu Özellikleri Nelerdir? 

   

  • Sercair UV Sterilizatör Kutusu kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar,
  • Sterilizatörün benzersiz modüler tasarımı çok az yer kaplar ve taşınabilir,
  • Zararlı mikropların %99,9'unu yok eder,
  • Sterilizasyon döngüsü tamamlarken aynı zamanda telefonunuzu şarj eder
  • Dahili USB şarj portu ile gönderilir. 

   

   

  Sercair UV Sterilizatör Kutusu Hangi Ürünlerin Kullanımı İçin Geliştirilmiştir?

  Sercair UV Sterilizatör Kutusu, akıllı cihazlar başta olmak üzere, akıllı saatler, makyaj malzemeleri, diş fırçaları, gözlükler, kişisel takılar, maskeler, anahtarlar, bozuk paralar ve cüzdanlar dahil olmak üzere kutuya sığacak tüm malzemelerin kullanımı için satışa sunulmaktadır. 

   

   

   

  Telefonunuz Sağlığınızı Tehdit Etmesin! Sercair UV Sterilizatör Kutusu’yla Mikroplardan Uzaklaşın! Tüm bunları yaparken aynı zamanda telefonunuz şarj olsun.

   

  Sercair UV Sterilizatör Kutusu Nasıl Kullanılır? 

   

   

  Adım I: Sercair UV Sterilizatör Kutusuna sterilize etmek istediğiniz cihazınızı /ürününüzü yerleştirin.

  Adım II: Sercair UV Sterilizatör Kutusunun ön taraftaki çalıştırma düğmesine basın. 

  Adım III: Farklı öğeler için öğeler için sterilizasyon süresini seçin.

  • 5 Dakikalık Sterilizasyon Ürünleri: Aksesuarlar ve saatler
  • 10 Dakikalık Sterilizasyon Ürünleri: Elektronik cihazlar ve akıllı telefonlar
  • 15 Dakikalık Sterilizasyon Ürünleri: Diş fırçaları, kozmetik fırçalar ve diğer kişisel kullanım malzemeleri 

   

  *Kullanım detayları için lütfen kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz.

   

  GARANTİ VE SATIŞ SONRASI SERVİSLER

   

  Garanti Süresi Ne Kadardır?

  Sercair UV Sterilizatör Kutusu 2 yıl süreyle Sercair garantisi altındadır. 

   

  Tamir İhtiyaçları İçin Ne Yapmalıyım? 

  Sercair UV Sterilizatör Kutusu, ile ilgili bir herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ürününüz Sercair satış sonrası servisler biriminde incelemeye iletilecektir. Ürününüzle ilgili tüm tamir ihtiyaçlarınız için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında bize, bilgi@sercair.com mail adresinden veya 0850 840 77 78 telefon numarasından destek alabilirsiniz. 

  Sercair WAVE Teknolojisiyle Telefon, Anahtar, Makyaj Malzemeleri, Diş Fırçaları v.b Tüm Ürünleri Bakteri, Mikrop ve Virüslerden Uzaklaştırın!

   

   

  Günün büyük bir bölümünde elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar bir yandan hayatımızı kolaylaştırırken bir yandan da dikkat edilmediğinde sağlımızı tehdit ediyor. Bilimsel olarak yapılan araştırmalar cep telefonlarının tıpkı klozet kapakları, kapı kolları gibi mikroorganizma yuvaları olduğunu ortaya koyuyor. Günlük hayatımızda elimizi dokundurduğumuz pek çok yerden aldığımız mikroorganizmalar ellerimiz aracılığıyla cep telefonlarına geçiyor. Cep telefonları da belirli bir ısı yayıp, sıcak oldukları için mikroorganizmaların rahatça üremelerine olanak veriyor.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 250 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün KategorisiMaksimum Vade
  3500 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri3 ay
  Tablet alışverişleri6 ay
  Bilgisayar ve 3500 TL altı Cep Telefonu alışverişleri12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 250 – 40.000 TL arası alışverişler36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 250 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Kredi başvurusu için gerekli olan alanları doldurduktan sonra kredi değerlendirmesi otomatik gerçekleşir, başvurunuzun onaylanması durumunda Fibabanka ana sayfasına yönlendirilirsiniz. Ana sayfada yer alan Müşteri Olmak İstiyorum formundaki bilgileri doldurduktan sonra talebiniz işleme alınır.
  • Müşterimiz olma sürecinizi tamamlayabilmemiz için gerekli dokümanlar Bankamızın anlaşmalı olduğu kurye firması olan Telekurye ile tarafınıza iletilir.
  • Kuryenin teslimatından sonra telefonunuza onaylamanız için SMS ile kredi sözleşmeleri gönderilir. SMS içindeki linke tıklayarak sözleşmeleri görüntüleyerek onaylayın.
  • Tüm işlemler tamamladıktan kredi tutarınız Sanalmagaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Sipariş verdim, kurye ne kadar sürede gelir?

  Kredi evrakları, banka tarafından adresinize özel kurye aracılığı ile yönlendirilmektedir. Kuryenin adresinize yönlendirilmesi sipariş tarihinden itibaren ortalama 4 iş günüdür.


  1. Kuryenin geleceği adresi değiştirmek mümkün müdür?

  Bunun için Fibabanka müşteri hizmetlerini (444 88 88) aramanız gerekmektedir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.

  x