Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Rowenta TN9300 Vakumlu Saç Kesme Makinesi

  Marka: Rowenta
  Perakende fiyat: 899,00 ₺
  786,90 ₺
  i h

  Genel Bakış

  • Üstün Kesme Performansı
  • Paslanmaz Titanyum Bıçaklar


   

  • AIRFORCE Ultimate Saç Kesme Makinesi: Zahmetsiz Saç Kesimi AIRFORCE Ultimate saç kesme makinesi ile, kesim sonrası temizlik tarihe karışıyor! Özel tasarımlı motor ve türbini sayesinde yüksek performans sunan vakum sistemi, saçların %99'a kadarını düşmeden yakalar. Ultra-keskin, dayanıklı ve uzun ömürlü titanyum kaplama bıçaklar tek seferde kusursuz ve eşit bir kesim sağlar. Kablolu kullanım özelliği %100 enerji temini sağlayarak sabit performans sunar. 17 ayarlanabilir kesme uzunluğu ve 1 mm hassasiyetindeki ayarı sayesinde stilinize uygun sonuçlar sunarken çıkarılabilir hassas saç kesim başlığı son rötuşlar için mükemmeldir. Harici olarak kullanılabilen vakum aparatı, düşen tüm saçları toplar. Ayrıca kolay temizlenen hazne ve filtresi ile yıkanabilir bıçakları sayesinde hijyenik kullanım sunar. Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F5 3’ü 1 Arada Rötuş Başlıklı ve Harici Vakum Fonksiyonlu Saç Kesme Makinesi AIRFORCE Ultimate: tek seferde kusursuz kesim ve temizlik Performanstan ödün vermeden: 2 ayrı motor (kesme makinesi ve vakum için ayrı motorlar) yüksek verimlilik sağlar Yüksek performanslı vakum sistemi ve özel tasarımlı türbin: kesilen saçın %99’dan fazlasını çeker Kusursuz kesim: ultra-keskin bıçaklar ve yüksek güçlü motor Uzun ömürlü kesim performansı: her seferinde kaliteli kesim için koruyucu titanyum kaplama, kendiliğinden bilenen bıçaklar Son rötuşlar için çıkarılabilir hassas kesim başlığı Çıkarılan başlıktan düşen saçları toplamak için vakum aparatını harici kullanabilme özelliği Ayarlanabilir özellikler: 17 kesim uzunluğu Kusursuz sonuçlar için 1 mm hassasiyetinde ayar Kolay temizleme: çıkarılabilir hazne ve filtre, yıkanabilir bıçaklar

  Özellikler

  • Artık Temizliğe Gerek Yok

   ROW TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair Yüksek performanslı vakum sistemi sayesinde kesilen saçların %99’a kadarı düşmeden yakalanır. Lavaboda biriken, boynunuza ya da omuzlarınıza düşen saçları unutun!

  • Yüksek Performanslı Vakum Sistemi

   ROW TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair Yüksek emiş güçlü özel motor ile kesilen saçların %99’dan fazlasını toplayarak zahmetsiz kesim.

  • Üstün Kesim Performansı

   ROW TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair Ultra keskin bıçaklar ve yüksek güçlü özel motor ile tek seferde kusursuz ve eşit traş.

  • Uzun Süreli Performans

   ROW TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair Koruyucu titanyum kaplama ve kendiliğinden bilenen bıçaklar ile her zaman verimli kesim.

  • Benzersiz 3’ü 1 Arada Saç Kesme Makinesi

   ROW TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair Aşama: Entegre vakum sistemli saç kesme makinesi . Aşama: Son rötuşlar için çıkarılabilen hassas kesim başlığı. Aşama: Düşen saçları toplamak için vakum aparatını harici kullanabilme özelliği.

  • Belirgin Sonuçlar

   ROW TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair Görünüşünüzü dilediğiniz gibi kişiselleştirmeniz için 1 mm’lik hassas ayar.

  • Kişiye Özel Sonuçlar

   ROW TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair Dilediğiniz stili yaratmanız için iki adet yüksek hassasiyetli ve ayarlanabilir tarak. 0.5 - 18 mm arasında 17 farklı kesim uzunluğu ile arzulanan görünümü sağlar. *0.5 mm = tarak harici uzunluk.

  • Kolay Temizleme

   ROW TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair Çıkarılabilir hazne ve filtre, yıkanabilir bıçaklar.

  Teknik Özellikler

  ROW TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair

  Rowenta ROW TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair

  MalzemePaslanmaz Çelik
  Tarak Adedi2
  Vakumlama ÖzelliğiVar
  Kolleksiyonlar 
  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel