Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Rowenta SilenceForce RO8366 750 W Toz Torbasız Süpürge

  Marka: Rowenta
  Perakende fiyat: 1.999,90 ₺
  1.768,90 ₺
  i h

  Rowenta RO8366 Silence Force 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  Multisiklonik Teknoloji İle Kesintisiz Güç

  Rowenta RO8366 Silence Force elektrikli süpürge çoklu siklon teknolojisi sayesinde süpürge emiş motorunun ürettiği 750 watt gücün çok fazlası vakum gücü üretir. Süpürge içinde yer alan komik siklon kanalları motorun ürettiği vakum gücünü süpürge ucuna kadar arttırır ve süpürge ucunda yüksek bir vakumlama etkisi yaratır.

  Geniş Toz Haznesi

  Rowenta RO8366 Silence Force süpürgenin geniş toz haznesi uzun süre temizlemeye gerek duymadan kullanılır. Dolduğunda ise çıkartma düğmesine basılarak kolayca yerinden çıkarılır. Taşıma sapıyla kolayca boşaltılır ve yeniden kullanıma hazır hale gelir.


  Sessiz Çalışma

  Rowenta RO8366 Silence Force süpürge özel tasarımı ve sessiz motoru ile etrafa minimum gürültü yayacak şekilde üretilmiştir. Bu sayede sadece 69 desibel sesle çalışır. Süpürge yaparken evde kimse rahatsız olmaz.

  A Sınıfı Enerji Verimliliği

  Rowenta RO8366 elektrik süpürgesi A sınıfı enerji verimliliğine sahiptir. Bu sebeple süpürge yaparken daha az elektrik harcar. Çok fazla elektrik süpürgesi kullanan yerler için idealdir.


  Çok Amaçlı Temizlik Başlıkları

  Rowenta RO8366 Silence Force süpürge çok amaçlı kullanıma uygun temizlik başlıkları ile sadece halı veya parkeleri değil, perdeleri, mobilyaları ve hatta aracınızı bile süpürmenizi sağlar. Tüy toplayıcı başlık özellikle koltuk ve kanepelerin üzerine yapışan hayvan tüylerini kolayca temizlemenizi sağlar.


  3AAA Temizlik Sınıfı

  Rowenta RO8366 Silence Force süpürge 3AAA temizlik performansı ile sert veya yumuşak tüm zemin türleri ve yüzeylerde kusursuz hijyeni garanti eder.