Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Rowenta RQ3733TR Compact Power Cyclonic Torbasız Elektrikli Süpürge

  Marka: Rowenta
  1.199,00 ₺
  i h

  Genel Bakış

  • Compact Power ™ Cyclonic, verimli ve kullanımı kolay elektrikli süpürge arayanlar için tasarlanmıştır. Bu yeni seri, sert zeminlerde temizleme performansı, toz emisyonu ve enerji verimliliği konusunda mükemmel sonuçlar sunar. Bunun da ötesinde, Compact Power ™ Cyclonic, kullanımı kolay, taşıması kolay ve saklaması kolay olan gelişmiş işlevsellik sağlar.

  Özellikler

  • 3* performans

   Compact Power™ Cyclonic, etkili ve kullanımı kolay bir elektrikli süpürge arayanlar için tasarlandı. Bu yeni seri, sert zeminlerde temizlik performansı, toz salınımı ve enerji verimliliğinde üstün performans sağlar. Üstelik Compact Power™ Cyclonic kullanım, taşıma ve saklama kolaylığıyla üst düzey ergonomi sunar.

  • Geliştirilmiş Ergonomi ile Mükemmel Toz Yöntemi

   Kilit sistemi, kolay ve sezgisel toz haznesi boşaltma işleminin yanı sıra kazara açılmaları azaltan sağlam bir tasarım sunar

  • Kullanımı kolaysaklaması kolaytaşıması kolay

   Compact Power™ Cyclonic 1,5 L toz haznesi kapasitesi sunmasının yanında kompakt  formatı sayesinde dolapta kolayca saklanabilir. Her zaman elinizin altında olan entegre  EASY BRUSH ile aksesuar zinciri çok kullanışlıdır. 8,8 m'lik yarıçaplı kordon etki alanı ile

  • Mini Turbo Fırça

   Hayvan kılından kurtulmak isteyen evcil hayvan sahipleri için özel olarak tasarlanmıştır. Mini Turbo Fırça halı ve mobilyalar üzerine biriken hayvan kıllarının hızlı ve etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar. Yüksek verimliliğe sahip filtre evcil hayvanların dışarıdan eve taşıyabileceği alerjen ve bakterileri daha iyi yakalar.

  • Mükemmel Enerji Verimliliği için Gelişmiş Teknoloji

   Daha az enerji kullanarak daha fazla toz çekebilmek için yeni EffiTech Motor sisteminin son teknolojisi yüksek enerji verimliliğinin önünü sağlamaktadır.

  • Onarılabilir ürün

   Kolay onarılacak şekilde tasarlanmıştır. 10Y+için düşük bedelli, hızlı yedek parça teslimi  Dünya genelinde 6500 onarım merkezi

  • Sert Zeminde %100 Toz Toplama Performansı 

   Compact Power™ Cyclonic, sert zeminlerde sınıfının en iyi sonuçlarını veren yeni, güçlü ve yüksek verimliliğe sahip emici başlığa sahiptir.

  • Toz çıkışı %0,02’den az 

   Compact Power™ Cyclonic hava/toz ayrıştırmasında yüksek bir seviyeye ulaşan gelişmiş monosiklonik sistemle donatılmıştır. Üstelik üründe 2 aşamalı filtreleme sistemi mevcuttur. 1.Motorun önüne yerleştirilmiş köpük filtre 2.Motor tarafından salınan en küçük toz parçacıkları bile yakalaması için hava çıkışının tam önüne yerleştirilmiş özel yüksek verimliliğe sahip filtre. Emilen tozun %99,98'i filtrelenir.

  Teknik Özellikler

  COMPACT POWER CYCLONIC Torbasız Elektrikli Süpürge

  Rowenta COMPACT POWER CYCLONIC Torbasız Elektrikli Süpürge

  Ebatlar290,300000x409,400000x276,200000 mm
  Yükseklik (cm)33,5
  Uzunluk (cm)29
  Genişlik (cm)49
  Brüt Ağırlık (g)3600
  Toplam Paket Ağırlığı7975
  Paket Hacmi47,604 (CDM)
  Müşteri Paket Hacmi0 ()
  Kolleksiyonlar 
  Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunları satın aldı
  Resim La Chaise Longue Lcl30C2149 Kedi Mouse Pad & Mouse
  Resim Cvs DN 91004 5 Pervaneli Vantilatör