Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Rowenta RH7329WO Air Force 260 Elektrikli Süpürge Fuşya

  Marka: Rowenta
  Perakende fiyat: 2.689,00 ₺
  2.529,00 ₺
  i h

  Rowenta  RH7329WO Air Force 260 Elektrikli Süpürge Fuşya

  Dayanıklı Batarya Gücü
  Standart süpürgelere kıyasla daha dayanıklı olan ürün, uzun şarj koruma süresi sayesinde sizlerin tam anlamıyla yüksek temizlik zevkine ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Lion batarya sistemi sayesinde daha uzun süreli şarj kullanımı sağlayarak temizliğinizin yarıda kesilmesini engeller. Bu bakımdan sizlere oldukça başarılı bir performans sunarak temizliklerinizin hem kesintisiz olmasına yardımcı olur hem de daha az çaba ile daha yüksek performans elde etmenize imkan tanır.

  Kısa Şarj Süresi
  Oldukça kısa şarj etme süresi sayesinde sizlerin bekleme yapmadan her daim elinizin altında olan en önemli yardımcılarınızdan birisidir. 3 saatlik şarj etme süresi ile uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.


  Düşük Ses Seviyesi
  Süpğrme esnasında rahatsızlık oluşumunu engellemek adına oldukça sessiz bir tasarıma sahip olarak üretilmiş olan Rowenta RH7329WO X-Pert Essential 260 21.9 V Dikey Şarjlı Süpürge, 78 db’lik ses seviyesi ile temizlik anında konforunuzun da korunmasına yardımcı olmaktadır.


  Geniş İç Hacim
  Sıradan şarjlı dikey süpürgelere göre daha fazla toz tutma hacmine sahip olan ürünün genel toz tutma hacmi 400 ml’dir.


  Düşük Enerji Kullanımı
  Kullanıcısını tamamen koruma amacıyla oldukça düşük enerji tüketen ürün sizlerin bütçesini de koruyan en önemli yardımcınızdır.


  Dayanıklı Yapı
  Ürüm, çarpma ve düşmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

  Teknik Özellikler
  Batarya Türü Li-ion
  Şarj Süresi 3 Saat
  Ses Seviyesi (dBA) 78
  Toz Kapasitesi 400 ML