Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Pix Mini Plum Led Ekranlı Akıllı Sırt Çantası

  Marka: Pix
  1.258,90 ₺
  i h

  Kişiselleştirilebilen ilk LED sırt çantası Pix, yaratıcılığı fonksiyonellikle bir araya getiriyor. Sırt çantasının ön tarafındaki LED bölümde oluşan animasyonların, görüntülerin, yazıların vs. istenildiği gibi yazılıp çizilmesi için sadece çantayı IOS ya da Android akıllı telefonlarla senkronize etmeniz yeterli. Sonrasında istediğiniz gibi eğlenip oyun oynayabileceğiniz özgür bir alan sizi bekliyor!

  Piksel Sanatı

  Pix backpack uygulamasında kendi resimlerinizi ve animasyonlarınızı çizebilir, ister tuttuğunuz takımın logosunu ister tutkunu olduğunuz şeyin çizimini, kısacası aklınıza gelebilecek her şeyi sırt çantanız üzerinde yansıtabilirsiniz.

  Dayanıklı

  Su tutmayan, esnek ve dayanıklı bir materyalden üretilen sırt çantası ile yağmurlu havalarda rahatça yürüyebilirsiniz. LED animasyonlara hiçbir şey olmaz.

  Dijital Saate Dönüştürün

  Saniyeler içerisinde yalnızca bir sırt çantası olmaktan çıkan ve dijital saate dönüşebilen Pix ile artık günlük programınızı hatırlatacak mükemmel bir asistana sahip olabilirsiniz.

  Her Yerde Fark Edilin

  Bisiklete binerken, kayak yaparken, yolda, ormanda yürüyüş yaparken LED ekranı ile sizi her daim görünür kılacak Pix, kalabalık yerlerde de kolayca fark edilmenizi sağlayacak.