Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Oilwise Portakal Kabuğu Yağı 10 ml

  Marka: Oilwise
  69,90 ₺
  i h

  İçindekiler

  Citrus sinensis peel oil Expressed

  Doğal portakal kabuğundan elde edilen Oilwise Portakal Kabuğu Yağı cilt bakımı, saç bakımı, ortam kokusu, masaj ve banyoda kullanım için idealdir. Saçınıza dipten uca masaj yaparak parlaklık ve canlılık katmanıza yardımcı olur. Akne ve kızarıklık karşıtı bakım yapmanıza yardımcı olur.

   

  Nasıl Kullanılır?

   

  5-10 damla portakal kabuğu yağını, 50 ml baz yağ içerisine damlattığınızda vücudunuza masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Arındırıcı bir banyo deneyimi için ise küvetinize birkaç damla portakal kabuğu yağı damlatarak kullanabilirsiniz. Oilwise Portakal Kabuğu Yağının taze ve tatlı bir narenciye kokusu vardır. Ev ve ofisinizde suya birkaç damla uçucu yağ ekleyerek buhurdanlık veya difüzör ile içinde bulunduğunuz ortamın havasını verdiği tatlı koku ile tazeleyebilirsiniz. Oda spreyi olarak kullanmak için birkaç damla Oilwise Portakal Kabuğu Yağını su ile karıştırabilirsiniz.

   

  Uyarılar

   

  Kendi ambalajında, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Gözle temas ettirmeyiniz, teması halinde bol su ile yıkayınız. Haricen kullanım içindir.

   

  Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunları satın aldı
  Resim Oilwise Lavanta Yağı 10 ml
  Resim Oilwise Okaliptüs Yağı 10 ml
  Resim Oilwise Çay Ağacı Yağı 10 ml
  Resim Oilwise Limon Otu Yağı 10 ml