Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Nektar Beyaz Çerçeve 16X21

  Marka: Nektar
  Perakende fiyat: 29,90 ₺
  23,90 ₺
  i h

  Nektar dekoratif beyaz çerçeve ile en güzel anılarınızı evinizde ya da iş yerinizde gözünüzün önünden ayırmayın! Fotoğraflar, en güzel anılarımızı ölümsüzleştirir ve yıllarca korumamıza yardımcı olur. Doğum ve sevimli çocukluk fotoğraflarınız, doğum gününüzde çekilmiş tüm sevdiklerinizin yanında olduğu ve çilekli pastanızın mumlarını üflediğiniz bir an, gittiğiniz bir festivalde çekilmiş neşe dolu bir kare ya da hayatınızın en güzel en heyecanlı anında evet derken…  Nektar beyaz fotoğraf çerçevesi, kenarlarındaki desenleriyle anılarınızı sergilemenin en şık seçeneği olacak.

  Nektar çerçeve, beyazın sadeliğini kenarlarındaki işleme desenleriyle buluşturuyor ve anılarınıza ferah bir hava katıyor. 16 x 21 cm’lik ideal ölçüleriyle masa ve konsolların üstlerine yerleştirebilir ve dekorasyonunuzu şık bir hava katabilirsiniz. Nektar çerçevenin içerisine en güzel anlarınızı paylaşırken birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı yerleştirerek sevdikleriniz için anlamlı bir hediye yaratabilirsiniz. Nektar dekoratif beyaz çerçeve kaliteli plastikle üretilmiştir. Temizliği kolaylaştıran çerçeveyi tozlandığında nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz.

  • HEDİYE: Nektar çerçevenin içerisine en güzel anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz bir fotoğrafı yerleştirerek sevdikleriniz için anlamlı bir hediye yaratabilirsiniz.
  • ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 16 x 21 cm’lik ideal ölçüleriyle masa ve konsolların üstlerine yerleştirebilir ve dekorasyonunuzu şık bir hava katabilirsiniz.