Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Nektar 11937900 Katlanabilir Seyahat Çantası

  Marka: Nektar
  Perakende fiyat: 84,90 ₺
  65,90 ₺
  i h

  Bir yandan tarzınızı tamamlarken diğer yandan konforlu bir kullanım alanı da oluşturan askılı seyahat çantası; ister spora giderken ister tatile giderken kullanmak için ideal. Hafif tasarımıyla ekstra bir ağırlık yapmayan çanta, çapraz şekilde, omuza takılarak ya da elde tutularak kullanılabiliyor.

   

  Katlanabilir seyahat çantasını kullanıp işiniz bittiğinde katlayarak fermuarlı bölümün içerisine yerleştirebilir ve yer kaplamadan muhafaza edebilirsiniz. Seyahat çantalarının kapladığı alanlardan ve bir yere sığdıramamaktan sıkılanlar için doğru tercih. Sık seyahat ediyorsanız ve hafif bir seyahat çantasına ihtiyacınız varsa Nektar seyahat çantası kullanışlı ve ergonomik yapısıyla, geniş iç hacmiyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor.

  Kısa ya da uzun tüm seyahatlerinizde kullanabileceğiniz Nektar çanta, birçok ihtiyaca cevap veriyor. Yedek bir çantaya ihtiyaç duyulduğunda da yardıma yetişen, katlanıldığında küçük bir çantanın içine sığabilen çanta, ergonomik ve kullanışlı yapısıyla kurtarıcı görevi üstleniyor.

   

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: İdeal seyahat çantası boyutlarına sahip olan bu çanta 26 x 22 x 49 cm ölçülerindedir.

   

  GENİŞ İÇ HACİM: Sık seyahat ediyorsanız ve hafif bir seyahat çantasına ihtiyacınız varsa Nektar seyahat çantası kullanışlı ve ergonomik yapısıyla, geniş iç hacmiyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor.