Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Megapulse HD648 6V/48Volt 2000 Amper Akü Ömrünü Uzatma ve Sülfat/Oksit Çözücü, Önleyici Akü Bakım Cihazı/Desülfatör

  Marka: Megapulse
  1.465,90 ₺
  Peşin Öde
  1.465,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  488,63 ₺
  6 AYx
  244,32 ₺
  12 AYx
  122,16 ₺
  24 AYx
  78,81 ₺
  36 AYx
  58,89 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  Megapulse HD648 6V/48Volt 2000 Amper Akü Ömrünü Uzatma ve Sülfat/Oksit Çözücü, Önleyici Akü Bakım Cihazı/Desülfatör

  • Megapulse HD648 Desülfatör eski veya yeni akünüze direk bağlayarak, akünüzde sülfatlaşmayı, oksitlenmeyi engeller, eski akülerde oluşmuş olan sülfatlaşmayı/oksitleşmeyi giderir, akü plakalarını onarır, akünün tam kapasite çalışmasını sağlar, akü ömrünü 3 kat uzatır, bozuk akülerin elektrik sistemine zarar vermesini engeller.

  • HD648 2000 amper akü kapasitesine sahiptir, 6V/12V/24V/36V/48 volt akülerde seri veya paralel bağlı olması fark etmeksizin 10 amper ile maksimum 2000 amper aralığındaki akülerinize bağlayarak tüm Kara, Deniz ve Hava araçlarındaki akülerde güvenle kullanabilirsiniz.

  • Megapulse HD648, herhangi bir şekilde elektriğe bağlamak gerekmemektedir, HD648’i sadece kullanacağınız aküye bağlamanız yeterlidir, ürün bağladığınız aküden aldığı 10 mili amper gibi çok küçük bir enerji ile patentli çift algoritma sinyal sistemi sayesinde enerji sağlayarak akünüzü sürekli canlı tutar, bu da akünüzün ömrünü uzatır.

  • Hızlı ve kolay kurulum özelliği sayesinde, Megapulse HD648 Teknolojisi, tek bir akü veya 2000 Ampere kadar olan 6V ila 48v arasındaki akülere bağlayarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Megapulse HD648 bozulmuş akülerin neden olduğu elektrik sistemi arızalarını azaltan patentli bir teknolojisidir. Megapulse HD648, akü plakalarının tıkanmasını engelleyen, akünün ve elektrik sisteminin tam verimlilik ve güvenilirlikte çalışmasını sağlamak üzere, aküdeki bozulmuş plakaları onarmak ve aküdeki aktif olmayan hücreleri düzeltmek için Patentli çift darbeli algoritma teknolojisini kullanır.

  • Güvenle Otomobil, Motosiklet, ATV, Kamyon, Otobüs, Minibüs, Tekne, Traktör, Gemi, Karavan, Tekerlekli sandalye, Elektrikli Bisiklet, Forklift ve diğer 6V/48Volt’a kadar tüm araçların akülerini yeniler, sülfatlaşmayı gidererek akünüzü canlandırır ve bakım yapar.

  • Askeri araçlar, Ambulans, İtfaiye Araçları ve Polis araçları gibi araç üstü ışıklandırmalı ekipmanların hatasız çalışmasını gerektirir. Bu araçlar çoğunlukla uzun süre rölantide çalışır, bunun sonucunda aküler ciddi şekilde boşalarak Bozulma ve Elektrik Arızalarına neden olur. Megapulse HD648, akü plakalarının derin deşarj olmasını önler akünüzü ilk günkü performansına geri döndürür.

  • Aracınızda kullandığınız veya stoğunuzda bulunan akülerde zaman içerisinde sülfatlaşma/oksitlenme meydana gelir, bu da akünün performansını, verimliliğini ve ömrünü azaltır, Megapulse patentli sinyal teknolojisi ile akünüzü sürekli canlı tutar, sülfatlaşmayı ve oksitlenmeyi önler, akünüzün kullanım ömrünü uzatır.

  • Tüm aküler zaman içerisinde bozulur ve Aracınızın, Teknenizin elektronik sistemleri üzerinde sorun oluşmasına ve tüm elektronik sistemde baskı oluşmasına ve akünüzde güç kayıplarına neden olabilir, Megapulse bakım teknolojisi, akünüzün hücrelerine bakım yapar, canlı tutar hem akünüzün ömrünü uzatır hem de aracınızın elektrik sistemlerinin tam ve sorunsuz şekilde çalışmasını sağlar.

  • Akü arızalarının %80’ni sülfatlaşmadan, oksitlenmeden kaynaklanmaktadır, sülfatlaşma akü plakalarının yüzeyini kaplar ve bozulmaya neden olur. Megapulse bu sorunu tamamen ortadan kaldırır, ilk günkü performansına geri döndürür. • Megapulse teknolojisi bozulmuş akülerin neden olabileceği elektrik arızalarını en aza indirir, akü plakalarının tıkanmasını, sülfatlaşmasını/oksitlenmesini engeller, akünün ve aracın elektrik sisteminin verimli ve güvenli şekilde çalışması için patentli çift algoritma sinyal sistemini kullanır.

  • Akü arızalarının ortak bir nedeni olan Akü plakalarında meydana gelen sülfatlaşmayı önleyerek Akülerin daha fazla çalışması için patentli çift algoritma sinyal sistemini kullanır.

  • Akünüzde oluşmuş sülfatlaşma, oksitlenme, plakaların tıkanması vb. sorunları ortadan kaldırır ve yeni akülerde de bu sorunların oluşmasına engel olarak akünüzün ömrünü 3 kat artırarak tasarruf etmenizi sağlar ve çevre kirliğini önlemede bizlere yardımcı olur.

  • Akünüzde zaman içerisinde, akünüzdeki asit kurşun plakaların üzerinde derinlemesine sülfatlaşma/oksitlenme oluşmasına neden olur ve akünüzün voltaj değerlerinin ciddi oranda düşmesine sebep olacaktır. Megapulse HD648 aküden aldığı 10 mili amper gibi çok düşük bir enerjiyi tekrar ve sürekli olarak akünüzde, patentli çift algoritma sinyal sistemi ile enerji sağlayarak akünüzü sürekli canlı tutar, sülfatlaşmış/oksitlenmiş plakaları onarır ilk günkü performansına geri döndürür ve bakım yapar, yeni akülerde ise bu sülfatlaşma/oksitlenme sorunlarının oluşmasına engel olur.

  • Megapulse HD648, Akü plakalarını tıkayan ölü hücrelere enerji vermek için patentli çift darbe teknolojisini kullanarak akünün ölü hücrelerini canlandırır ve akünün yeniden tam voltajda çalışmasını sağlar.

  • Ağır Hizmet tipi IP67 koruma sınıfı ile UV ışınlarına, suya, toza, darbeye karşı dayanıklı sağlam yapı sayesinde tam güvenli kullanım sağlar.

  • VEES ve HD648, her ikisi de Patentli Çift Darbeli Algoritma kullanır, saniyedeki ilk 5300 akım darbesi, aküden çıkarılır ve daha sonra ince ayarlanmış Puls Dalgası oluşturulur ve aküye saniyede 5300'lük aynı oranda geri gönderilir ve akünün sürekli canlı kalması sağlanır.

  • Araç akünüzün ve Elektrik sisteminin güvenli ve verimli kalmasını sağlar. • Havacılıkta Güvenlik ve Güvenilirlik kritik öneme sahiptir. Elektrik Sistemleri ve aküler, uçakların kalkış yapıp tekrar güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için maksimum verimde çalışmalıdır. VEES ve HD648 havacılık ekipmanlarına monte edilebilirler.

  • Kara ve deniz taşıtlarında akülerden yüksek enerji sağlanmaya çalışılmakta ve bu da akülerin daha hızlı bozulmasına neden olmaktadır. VEES ve HD648 kara ve deniz taşıtlarında tüm uygulamalar için elektrik sisteminiz için güvenilir ve verimli bir güce sahip olmanızı sağlar, akülerin servis ömrü boyunca "yeni gibi" performans sağlar. Denizde arızalanan aküler yaşamı tehdit edebilir, Özel yat/tekne veya ticari bir gemide akü arızası çok ciddi maliyetler oluşturabilir. Aynı şekilde herhangi bir aracın akü arızası nedenliyle yolda kalması çok ciddi zaman ve para kaybı yaşamanıza neden olabilir. VEES veya HD648'in kurulumu, geminizin akülerinin ve elektrik sisteminin güvenilir ve verimli kalmasını sağlar.

  • Piller, bir devreye bağlı olmasalar bile kendiliğinden boşalabilirler. Aküler araçlarda, gemilerde ve ekipmanlarda uzun süre boşta kaldığında, akü plakalarında bozulma olur. Uzun süre kullanılmayan akülere HD648 birlikte Şarj Cihazı takmak, akülerinizi yeni konumunda tutacaktır, bu şekilde akülerinizi 3 yıldan uzun bir süre hiç kullanılmadan depolayarak yeni gibi muhafaza edebilirsiniz. Depoda veya boşta 8 hafta veya daha fazla boşta kalan araçlar, gemiler veya ekipmanların aküleri bu çözümü gerektirir.

  • Scania, 140 tır içeren 5 yıllık bir test gerçekleştirdi, 70 aracın aküsüne Megapulse HD648 cihazı kuruldu ve aküsüne HD648 bağlanmayan diğer 70 araçla karşılaştırıldı. Aküsüne HD648 cihazı bağlanan araçlarda elektrikle ilgili arızalarda%56'dan %0,3'e kadar bir azalma sağlamıştır.

  • Volvo, batarya kullanım ömrünü 2 yıldan 6 yıla çıkardı ve 7 yıllık bir saha test sürecinde Elektrik Arızalarını azalttı; bunun sonucunda Volvo, kendi markası olan Volvo Akü Yenileme (VBR) markası altında 100.000 kamyon aküsüne Megapulse cihazı kurdu.

  • ABD Deniz Piyadeleri değişik yaştaki akülerle yapılan bir dizi uygulamada akü kapasitesinde önemli bir artışın sağlandığı 12 aylık kapsamlı bir deneme gerçekleştirildi. Sonuç olarak, ABD Deniz Kuvvetleri, daha fazla takip edilmesi gereken çeşitli uygulamaları için akülerine Megapulse Teknolojisi kurdu.

  • Megapulse tüm dünyada kanıtlanmış ve 23 yıldan fazla bir süredir, dünya çapındaki müşterilerin ve markaların Elektrik Sistemi Arızalarında sürekli azalma, gelişmiş güvenilirlik ve verimlilik sağlamıştır.

  • VEES ve HD648 mikrobilgisayar teknolojisi aküyü otomatik olarak analiz eder 6V’dan 48V’a kadar çalışan akülerde 3 aktivasyon modu sayesinde Kara ve Deniz uygulamalarında tüm elektrikli araçlar, taşıtlar, gemiler için uygundur.

  • Akünün bozulması, Bakım ve Onarımların maliyetlerinin artmasına ve Elektriksel Sistem Arızalarına neden olabilir, Megapulse HD648 akünüzü korur ve tüm bu sorunları ortadan kaldırır. Megapulse HD648 tüm akü uygulamalarını kapsayacak şekilde modlar arasında kolayca geçiş yapmak için bir düğme ile 3 mod çalıştırma özelliğine sahiptir,

  • MOD1 TAM ZAMANLI (Full Time): Tüm uygulamalar için geliştirilmiş moddur. Sürekli çalışma imkânı sağlar,

  • MOD2 YARI ZAMANLI (Part Time): Araç Hareket halindeyken sürüş sırasında HD648 sistemi kapatır, motor durduğunda ise yeniden otomatik olarak çalışır,

  • MOD3 ELEKTRİKLİ ARAÇLAR (E.V): Elektrikli Bisiklet, Forklift vb. Elektrikli araçlar için uygun olan moddur.

  • Megapulse HD648 Aynı zamanda 12V/24Volt 10 amper ve üzeri akülerin durumunu kontrol eder, kırmızı veya yeşil LED ışık göstergesi sayesinde akünüzün durumunu tespit edebilme imkânı sağlar.

  • Son derece küçük ve sağlam yapısı ile akü çevresine kolayca monte edilebilir.

  • Düşük voltajlı aküler nedeniyle düşük voltajda çalışan Araçlar, Gemiler ve Ekipmanlar, yakıtı verimli bir şekilde yakamaz, daha yüksek yakıt tüketimi ve daha yüksek Sera Emisyonları ile sonuçlanır. VEES ve HD648 emisyonların azaltılmasına yardımcı olur.

  • Elektronik sinyal teknolojisi, dünyadaki saygın bilimsel kuruluşlar tarafından Sülfatlanmaya karşı etkili bir araç olduğu konusunda bağımsız olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Sinyal Teknolojisi, 1974'ten beri Askeri alanlarda kullanılmıştır.

  • Megapulse uluslararası kalite ve emisyon standartlarına uygundur.

  • Megapulse VEES ve HD648 ABD ve Avrupa’da test edilmiş ve onaylanmıştır.

  • Megapulse VEES ve HD648 patentli teknolojimiz Volvo, Scania, MAN, Mercedes, Unitech Energy, Nobina, Solaris, ThermoKing, Bavaria, CSIRO, Unitech ve diğer birçok uluslararası marka tarafından test edilmiş onaylanmış ve kullanılmaktadır. Ayrıca araç kiralama firmaları, kamyon filoları, itfaiye departmanları, polis ve ambulans departmanları gibi birçok uluslararası kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

  • Megapulse HD648 sistemi bir akü şarj cihazı değildir.

  • Megapulse HD648 tüm akü tipleri için uygundur, sadece Li-ion ve Nikel Kadmiyum akülerle kullanıma uygun değildir.

  • VEES ve HD648, üretim süreci boyunca birçok kez test edilir, zorlu çevre koşullarında güvenle kullanmak için ISO-9001 sertifikalı tesislerde Üstün teknoloji ile Avusturalya da üretilmiştir.

  • Halka terminalli bağlantı kabloları ile kolay bağlantı imkânı,

  • Satın alma tarihinden itibaren 10 yıl Megapulse garantisi altındadır.

  • Ürün ölçüleri: 9cm * 5cm * 1,5cm

  • Kablo Uzunluğu: Açıkken toplam uzunluğu 105cm

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 250 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün KategorisiMaksimum Vade
  3500 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri3 ay
  Tablet alışverişleri6 ay
  Bilgisayar ve 3500 TL altı Cep Telefonu alışverişleri12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 250 – 40.000 TL arası alışverişler36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 250 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Kredi başvurusu için gerekli olan alanları doldurduktan sonra kredi değerlendirmesi otomatik gerçekleşir, başvurunuzun onaylanması durumunda Fibabanka ana sayfasına yönlendirilirsiniz. Ana sayfada yer alan Müşteri Olmak İstiyorum formundaki bilgileri doldurduktan sonra talebiniz işleme alınır.
  • Müşterimiz olma sürecinizi tamamlayabilmemiz için gerekli dokümanlar Bankamızın anlaşmalı olduğu kurye firması olan Telekurye ile tarafınıza iletilir.
  • Kuryenin teslimatından sonra telefonunuza onaylamanız için SMS ile kredi sözleşmeleri gönderilir. SMS içindeki linke tıklayarak sözleşmeleri görüntüleyerek onaylayın.
  • Tüm işlemler tamamladıktan kredi tutarınız Sanalmagaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Sipariş verdim, kurye ne kadar sürede gelir?

  Kredi evrakları, banka tarafından adresinize özel kurye aracılığı ile yönlendirilmektedir. Kuryenin adresinize yönlendirilmesi sipariş tarihinden itibaren ortalama 4 iş günüdür.


  1. Kuryenin geleceği adresi değiştirmek mümkün müdür?

  Bunun için Fibabanka müşteri hizmetlerini (444 88 88) aramanız gerekmektedir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.

  x