Arama
Kategoriler
  Menu Close

  LaMetric Time Akıllı Entegre Masaüstü Saat

  Marka: Logiblocs
  Perakende fiyat: 1.499,00 ₺
  1.420,90 ₺
  i h

   

  LaMetric Time birçok yazılım platformu ile haberleşebilen akıllı entegre bir masaüstü saatidir. Instagram, Youtube, Linkedin, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformları ile haberleşir ve bu yazılımlardaki takipçi sayınız veya paylaştıklarınızın kaç beğeni aldığı gibi bilgileri otomatik olarak gösterir. Gmail, iCloud, Outlook hesabınız ile de haberleşir ve yeni e-mail geldiğinde sizi uyarır, isterseniz e-mail içeriklerini size kayan yazı olarak gösterir.

  Philips Hue ile haberleşip ev aydınlatmalarınızı otomatik hale getirir, aynı zamanda Netatmo ile haberleşip ev sıcaklığınızı otomatik yönetmenizi sağlar.

  Twitch ile haberleşip oyun oynarken sizi izleyenler hakkında bilgi verir.

  İnternetten yayın yapan tüm radyolar dinleme imkanı sağlar. Saati, hava durumunu ve borsa bilgilerini veya bitcoin güncel değerini istediğiniz formatlarda gösterir.

  İnternet sitelerinden güncel haberleri çekip gösterir. Alexa ile haberleşip ona komut göndermenizi sağlar.

  Tamamen açık kodlu yazılım ile çalıştığından, LaMetric Developer Websitesi’nden istediğiniz kendi yazılımlarınızı üretmenize ve saate yüklemenize imkan verir.

  Lametric Time ile kendi tarzınızı yaratın! Wi-Fi’a bağlanan ve akıllı telefonunuzla eşlenen akıllı saatiniz ile fark yaratmaya hazır olun.

   

  App Store ve Play Market'te bulabileceğiniz uygulaması ile yapacağınız ayarlamalar sonucu saatinizi kişiselleştirebilirsiniz.