Arama
Kategoriler
  Menu Close

  L.O.L Karavanı Sesli ve Işıklı 2in1

  Marka: Lol
  Perakende fiyat: 1.499,00 ₺
  1.145,90 ₺
  i h

  L.O.L Karavanı Sesli ve Işıklı 2in1

  L.O.L. Bebekler'in 50'den fazla sürpriz içeren havalı mı havalı Karavanı ile yola çıkma zamanı! 

  50'den fazla sürprizle gelen L.O.L. Karavan'ı içerisinde ışıklı bir havuz, su kaydırağı, L.O.L. Bebekler'in tarzlarını gösterebilecekleri bir podyum, birbirleri ile sohbet etmenin keyfini çıkarabilecekleri bir kafe gibi daha pek çok eğlence dolu oyun alanı var.

  L.O.L. Bebekler, barbekü ve DJ kabini ile keyifli bir barbekü partisi bile yapabilirler. Parti öncesinde kalp şeklindeki aynanın olduğu makyaj masasında süslenebilir hatta partiye giderken giymeyi planladıkları kıyafetleri buruşmaması için askılıklara asabilirler.

  Yalnızca L.O.L. Karavan'ı ile gelen çok özel L.O.L. Bebek Stunt ışıkları yanabilen  farların ışıklarını yakıyor, gerçek bir korna sesi çıkaran kornaya basıyor ve L.O.L. Karavan'ı ile moda turu başlıyor.

  Üstelik, yalnızca L.O.L. Karavanı içerisinde bulunan 1 çok özel L.O.L. Bebek ve 1 çok özel Pets de çocuklarla buluşmak için sabırsızlanıyor. 

  L.O.L. Bebekler'in keyifli bir yolculuk ve eğlenceli bir parti için ihtiyacı olan her şey bu karavanda sizleri bekliyor.

  Karavanın önünü çıkarırsanız ayrı bir oyuncak araba haline gelir. Arka kısım ise eğlenceli bir oyun deneyimi için açılabilir. Karavanın içine istediğiniz tüm L.O.L. Sürprizlerini yerleştirebilirsiniz.

  Haydi eğlence başlasın!


  Paket Ölçüsü; 38,7 x 67,9 x 23,8 cm.