Arama
Kategoriler
  Menu Close

  KitchenAid Artisan Kahve Öğütücü

  Marka: Kitchenaid
  2.530,90 ₺
  i h

  Mesleği konusunda tutkulu bir barista için, kahve çekirdeklerini uygun şekilde öğütmek son derece önemlidir. Hazırlanan içeceğin gerçek bir aromatik zevk ya da sadece düz kahve olup olmayacağını belirleyen bu süreçtir. Taze öğütülmüş kahvenin kokusu ve tadını başka hiç bir şeye benzetemezsiniz. Ve elegan Artisan Kahve Öğütücü tasarımcıları için bu, bir ilham kaynağı oldu.

  15 dereceli öğütme, espresso fanlarının yanı sıra geleneksel espresso makinelerinde pişirilen kahveyi de tatmin edecek. Geniş 5.7 cm dökme demir, paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, uzun ömürlü, sürekli ve verimli çalışma olanağı sağlar. Özel elektrik motoru ve iletim sistemi, sürtünme nedeniyle kahvenin ısınmasını önleyen ve tam tat ve aromayı koruyan yavaşlıkta çalışmaktadır.

  Öğütülmüş kahve için cam kap kullanılması, kahve parçacıklarının elektrostatik yapışmasını en aza indirir. Öğütücü sağlam bir metal döküm yapısına sahiptir ve kaymaz ayaklar çalışma esnasında sağlamlığını garanti eder, gürültüyü ve titreşimi azaltır. Boyası çizilmeye karşı dayanıklıdır ve geliştirilmiş şekil ve pürüzsüz yüzey korumayı kolaylaştırır.

  15 Öğütme Derecesi
  Espresso severlerin ya da geleneksel olarak demlenmiş kahvele sevenlerin ihtiyaçlarını karşılayın
  Düşük Dönüş Hızı (RPM)
  Isınmayı önleyerek kahvenin lezzet kaybetmesini önler
  Geniş paslanmaz çelik
  Mükemmel kavrama  ve hassas taşlama sağlar. Kolay erişim sayesinde temizlenmesi kolaydır.
  Döküm metal konstrüksiyon
  Süreklilik ve dayanıklılık
  Akıcı şekiller ve pürüzsüz yüzey
  Ürünün bakımını kolaylaştırır
  Tahıl için cam kap ve öğütülmüş kahve için cam
  Öğütülmüş kahvenin parçacıkları elektriklenerek kabın kenarlarına yapışmaz.