Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Jabra Elite 65t Bluetooth Kulaklık Bej

  Marka: Jabra
  Perakende fiyat: 899,00 ₺
  830,90 ₺
  i h

  Jabra Elit 65t’nin sınıfının kanıtlanmış en iyi arama performansına sahip, gerçek kablosuz kulak içi kulaklıkları ile görüşmeler artık son derece net. Dörtlü mikrofon teknolojisi, aramalardaki rüzgâr gürültüsünü etkili olarak azaltır ve sadece 6 mm büyüklüğündeki gelişmiş hoparlörler ile çevrenizdeki sesleri izole eder veya duyulabilmesini sağlar.

  Tek şarj ile sağlanan 5 saate kadar ve ürünle birlikte gelen cep boyutlarındaki şarj birimi ile 15 saate kadar uzatılabilen batarya süresi ile ihtiyacınız günün başından sonuna kadar karşılanır. Ses kesilmelerini dert etmeden arama yapmanızı ve müzik dinlemenizi sağlayan Jabra kulaklık, Bluetooth 5.0 sayesinde akıllı telefonunuza kusursuzca bağlanabilir.

  Müziğinizi zevkle dinleyin. Gerçek kablosuz kulak içi kulaklığınızdaki sesi, Jabra Sound+ uygulamasında bulunan ekolayzer ile kişiselleştirin. Jabra Elite 65t’nin IP55 sertifikalı tasarımı, su ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiye sahiptir.

  Gün içerisinde nereye giderseniz gidin, aktiviteleriniz aramalara ve müziğe kolay ve güvenilir bir şekilde erişebilmenizi engellemez. Randevu oluşturmak, yakınınızdaki etkinlikleri öğrenmek veya mesajlarınızın okunmasını sağlamak için Jabra Elite 65t ile Alexa, Siri® veya Google Assistant™a anında erişebilir ve ihtiyacını duyduğunuz bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

   

  Şarj kılıfı ağırlığı: 67 gr

  Kulaklık boyutları (GxDxY): 30x27x22,5 mm

  Sol kulaklık ağırlığı: 5,8 gr  -  sağ kulaklık ağırlığı: 6,5 gr

  Şarj kılıfı boyutları (GxDxY): 72x51x26,5 mm

  Kablosuz yöneltici alanı: 10 m  -  Bağlantı teknolojisi: Kablosuz

  Pilin yeniden şarj edilme süresi: 2 Saat  -  Konuşma süresi: 15 Saat

  USB konnektörü: Micro-USB

  Mikrofon frekansı: 100 - 10000 Hz

  Mikrofon hassasiyeti : -38 dB

  Ürün rengi: Bej, Altın

  RoHS uyumlu: Evet

  Suya dayanıklı: Evet