Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Jabra Elite 65e Bluetooth Kulaklık Copper Black

  Marka: Jabra
  899,00 ₺
  i h

  JABRA ELİTE 65E KULAKLIK

   

  3’lü mikrofon teknolojisi

   

  Üstün arama kalitesi

   

  Gürültü önleyici bir alan oluşturarak sesinizin cam gibi net duyulmasını sağlayan Jabra’nın 3’lü mikrofon teknolojisi ile sunulan müthiş arama kalitesinden faydalanın.

  Aktif Gürültü Önleme

  Profesyonel dereceli ANC

  Elite 65e, kalabalık kafeleri kütüphane gibi sessiz bir ortama dönüştürebilme gücüne sahip Aktif Gürültü Önleme özelliği ile donatılmıştır. Oval şekilli kulaklıkların ve tam oturan Jabra EarGels™ başlıklarının sağladığı Pasif Gürültü Önleme özelliği ile dört mikrofonlu ANC teknolojisi, profesyonel dereceli gürültü önleme sağlar. Yollarda profesyonel aramalar ve müzik İster trafik gürültüsü olsun ister çevrenizdeki konuşmalar, istenmeyen gürültüleri kesip atın.

  Batarya

   

  Gün boyu kullanım sağlayan kapasite

   

  Aktif Gürültü Önleme özelliği açıkken 8 ve kapalıyken 13 saat kullanım sağlayan güçlü batarya sayesinde tek şarj ile sunulan gün boyu kullanım avantajından faydalanın.

  Ekolayzer

   

  Duymak istediğiniz müzik kalitesi

   

  Aldığınız sesi ekolayzer üzerinden kişiselleştirerek müziğinizi tam istediğiniz gibi duyun. Müzik dinlemenin keyfine doyamayacaksınız.

  Dayanıklılık

   

  Sorunsuz çalışma garantisi

   

  Dayanıklı kulaklıklara sahip Elite 65e, IP54 sertifikalıdır ve su ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantilidir*.

   

  * Jabra Sound+ uygulaması üzerinden kayıt gerektirir.

   

  Dijital asistanlar

   

  Sesli komutlar artık çok kolay

   

  Tek düğme üzerinden Amazon Alexa, Siri® ve Google Assistant™ erişimi. Eller serbest özelliklerden ve fonksiyonlardan tümüyle faydalanın**.

   

  ** İşletim sistemine bağlı

  Bası güçlendirin

   

  Konforu artırın ve bası güçlendirin

   

  Ürünle birlikte gelen Jabra EarGels™ başlıklar, kulaklığınızın konforlu ve güvenli bir şekilde kulağınızda kalmasını sağlar. Ses laboratuvarımızda kapsamlı olarak test edilen EarGels™, Pasif Gürültü Önleme ve müzikleriniz için daha iyi bir bas tınısı sağlayarak dinleme deneyiminizin kalitesini geliştirmede yardımcı olur.