Arama
Kategoriler
    Menu Close

    Dolomite Cinquantaquattro High FG GTX Erkek Bot-BORDO

    Marka: Dolomite
    *
    Perakende fiyat: 3.369,00 ₺
    3.001,90 ₺
    Peşin Öde
    11% İndirim
    3.369,00 ₺ 3.001,90 ₺
    Alışveriş Kredisi İle Öde
    3 AYx
    1.060,97 ₺
    6 AYx
    553,90 ₺
    12 AYx
    301,34 ₺
    24 AYx
    177,02 ₺
    36 AYx
    137,25 ₺
    6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

    i h
    ALIŞVERİŞE DEVAM ET
    Dolomite Cinquantaquattro High FG GTX Erkek Bot


    Üst: Yağ Nubuk
    Astar: GORE-TEX®
    Iç taban: DAS
    Taban: Dolomit Vibram ® + şok emici mikro gözenekli
    Boyutu: 3½ 12½

    GORE-TEX® teknolojisi sayesinde su geçirmez korumalı birinci sınıf deri ile üretilen hafif, outdoor yürüyüş ayakkabısı ile engel tanımadan patika gibi toprak zeminlerde doğa yürüyüşü veya isterseniz hızlı hareket edebilirsiniz.Ürününüzün su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik veya nefes alabilirliğinden tam olarak memnun değilseniz, o zaman tamir edeceğiz, değiştireceğiz veya satın alma fiyatını iade edeceğiz.

    Bu söz, yeni ürün alımları için geçerlidir ve ürünün yararlı ömrü için geçerlidir. Zarar gören, kötüye kullanılan, uygun bakımdan yoksun olan veya Gore'un yararlı ömrünün ötesine geçtiği düşünülen ürünler hariç tutulmuştur.

    YOU DRY® sözünü TUTARAK GARANTİLERİMİZDE SSS bölümüne bakınız.

    Onarım, değiştirme, geri ödeme veya reddetme kararı, W.L'nin takdirine bağlıdır. Gore & Associates, ürün durumu ve geri dönüş sırasında faydalı ömür üzerine bir incelemeye dayanmaktadır. Mevcut kusurlar su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik veya nefes alabilirlik ile ilgili olmalıdır. Bunun dışında, iade edilen ürünler hasarsız ve tamamen işlevsel bir durumda olmalıdır. Belli iadeler için makbuz istenebilir.

    Aşağıda, DRY® Sözü'nü TUTMAK İÇİN GARANTİ kapsamında değildir:

    Yanlış kullanım: Amaçlanan son kullanımın dışında bir amaç için kullanılan ürünler (örneğin: kaya tırmanışına gitmek için hafif bir koşu ceketi kullanarak).

    Hasar: Son kullanım sonucunda ortaya çıkan, su geçirmez performansa veya amaçlanan işlevselliğe neden olan hasarlar (örneğin: delikler, aşınma, yanmalar, kopuk düğmeler, fermuarlar, çekme kordonları, kanca ve ilmik tutturucular).

    Bakım eksikliği: GORE-TEX ürünleri, en uzun süre dayanmaları ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için düzenli bakım gerektirir. Bakım eksikliği nedeniyle başarısız olduğu tespit edilen ürünler ele alınmayacaktır. Bakım talimatlarımız için buraya tıklayın

    DWR eksikliği: Ürünün amaçlandığı gibi çalışabilmesi için Dayanıklı Su İtici (DWR) gereklidir. DWR'nin bu ürünün kullanım ömrü boyunca gerektiği şekilde yeniden uygulandığından emin olmak tüketicinin sorumluluğundadır. Yeni DWR muamelesinin uygulanmasından sonra bile, eski veya ağır bir giysinin üzerinde artık boncuk bulunmayan su, giysinin kullanım ömrünün sonuna ulaştığının bir göstergesidir.

    Yararlı ömrün sonu: Tamamen işlevsel su geçirmez, rüzgar geçirmeyen ve nefes alabilen bir duruma karşı tamir veya restorasyon olasılığının ötesinde hasar görmüş veya aşınmış.    1935 yılında Alp dağlarında 6 İtalyan dağcı ağır koşullara daha fazla karşı koyamayıp hayatını kaybetmiştir. En büyük sorumlu yetersiz ayakkabılar olarak görülmüştür. Zira o dönem kösele ve çeşitli sanayi ürünlerinden üretilen tabanlar dağ ortamında her an dağılma riski taşıyorlardı. Bu olaydan sonra ölen dağcıların yakın arkadaşı Vitale Bramani isimli İtalyan mucit dağcı botlarında kullanılabilecek sert ve dayanıklı alternatif malzeme arayışına girişmiştir.    1937 yılında ilk patentini alan Vitale Bramani, kauçuk ayakkabı tabanı üretimine başlamıştır. Ürettiği kauçuk tabanlar ilk olarak dağcılık botlarında kullanılmaya başlanmıştır. Vitale Bramani kendi isminden esinlendiği “Vibram” firmasını Pirelli lastiklerinin başkanlığını yapmış Leopoldo Pirelli’den aldığı finansal destek sayesinde kurmuştur.

    1954 yılında ilk başarılı K2 zirve tırmanışı yapan İtalyan ekibin botlarında Vibram taban kullanılmıştır. Bu başarıdan sonra Vibram firması ismini dünya çapında duyurmayı başarmıştır.

    Vibram tabanlar günümüzde Brezilya, Çin, İtalya ve Amerika Birleşik Devletlerinde üretilmektedir. 1000′den fazla ayakkabı üreticisi firma ürünlerinde Vibram taban kullanmaktadır.

    Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

    Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir.

    • 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban
    • 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban
    • 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban
    • 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban    Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.
    0.0 0
    Kendi yorumunuzu yazın Kapat
    *
    *
    • Kötü
    • Mükemmel
    ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

    İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

    Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


    Alışveriş Kredisi Nedir?

    Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


    Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

    Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

    36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

    Sigorta Ücretsizdir


    Ürün KategorisiMaksimum Vade
    3500 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri3 ay
    Tablet alışverişleri6 ay
    Bilgisayar ve 3500 TL altı Cep Telefonu alışverişleri12 ay
    Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler36 ay


    Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

    Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

    • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
    • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
    • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
    • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
    • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
    • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

    Fibabanka müşterisiyseniz;

    • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
    • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
    • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
    • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
    • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

    Fibabanka müşterisi değilseniz;

    • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
    • Kredi başvurusu için gerekli olan alanları doldurduktan sonra kredi değerlendirmesi otomatik gerçekleşir, başvurunuzun onaylanması durumunda Fibabanka ana sayfasına yönlendirilirsiniz. Ana sayfada yer alan Müşteri Olmak İstiyorum formundaki bilgileri doldurduktan sonra talebiniz işleme alınır.
    • Müşterimiz olma sürecinizi tamamlayabilmemiz için gerekli dokümanlar Bankamızın anlaşmalı olduğu kurye firması olan Telekurye ile tarafınıza iletilir.
    • Kuryenin teslimatından sonra telefonunuza onaylamanız için SMS ile kredi sözleşmeleri gönderilir. SMS içindeki linke tıklayarak sözleşmeleri görüntüleyerek onaylayın.
    • Tüm işlemler tamamladıktan kredi tutarınız Sanalmagaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


    Sıkça Sorulan Sorular

    1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

    Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


    1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

    Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


    1. Sipariş verdim, kurye ne kadar sürede gelir?

    Kredi evrakları, banka tarafından adresinize özel kurye aracılığı ile yönlendirilmektedir. Kuryenin adresinize yönlendirilmesi sipariş tarihinden itibaren ortalama 4 iş günüdür.


    1. Kuryenin geleceği adresi değiştirmek mümkün müdür?

    Bunun için Fibabanka müşteri hizmetlerini (444 88 88) aramanız gerekmektedir.


    1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

    Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


    1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

    Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.

    x