Arama
Kategoriler
  Menu Close

  DJI Osmo Aksiyon Kamera

  Marka: DJI
  3.584,90 ₺
  i h

  Dji Osmo Action 4K Aksiyon Kamera

   

   Dji Osmo Action 4K Aksiyon Kamera

  Öne Çıkan Özellikler

  • RockSteady Elektronik Görüntü Sabitleme (EIS) 
  • 12MP Fotoğraf
  • 4K 60 fps / 1080p 240 fps 
  • Ön ve Arka LCD ekran
  • Dokunmatik Touch Panel 

   

   

  Aksiyonu Yaşayın
  Dünyanızı bir objektifin arkasından kaydetmek veya şovun yıldızı olmak isteyin, Osmo Action’ın çift ekranları bir düğmeye dokunarak hepsini yakalamanıza izin verir. Canlı bir ön ekran, herhangi bir ayarda kendinizi zahmetsizce çerçevelemenize izin verirken, arka ekran kristal netliğinde, aşırı duyarlı bir ekran sunar. Bu dayanıklı, çok yönlü aksiyon kamerası, ekipman hakkında endişelenmenize daha az zaman harcayacağınız ve aksiyonu yaşamak için daha fazla zaman harcayabileceğiniz gelişmiş teknolojiyle doludur. 

   


   

  Rocksteady EIS

   

  DJI, dünya çapındaki film yapımcılarına gelişmiş, güvenilir stabilizasyon teknolojisi sağladıktan sonra, bir adım daha ileri gitti. RockSteady, EIS'i karmaşık algoritmalar ile birleştirerek, hareket ne kadar ağır olursa olsun, istikrarlı ve sarsıntısız görüntüler sağlar.

   


   

  HDR Video ile Daha Dinamik Detay

  HDR video ile kaydederken çekimlerinizin dinamik aralığını önemli ölçüde artırın. Bu çekim modu, aydınlık ve karanlık alanlar arasında doğal geçişler gerçekleştirerek karmaşık aydınlatmalı ortamlarda sıklıkla kaybedilen zengin ayrıntıları yakalar.


   

  En İyi Atışını Yap

  Osmo Action, 100Mbps videoda 4K / 60fps ile yüksek kaliteli bir yumruk sunar.Bu, keskin ayrıntıları korurken çekimlerinizin daima anın yoğunluğuyla eşleşmesini sağlar.

   


   

  Özel mod

  Basitleştirilmiş kullanım ve iyileştirilmiş verimlilik için, Özel mod sık kullanılan çekim modlarını ve pozlama ayarlarını kaydetmenizi, listelemenizi ve seçmenizi sağlar.