Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Deuter Futura 28 denim-arctic Sırt Çantası

  Marka: Deuter
  794,90 ₺
  i h

  AĞIRLIK: 1280 g

  HACİM: 28 l

  BOYUT: 54/28/24 (YxGxD) cm

  Kadınlar için sportif ve fonksiyonel yürüyüş sırt çantası; günlük yürüyüşler, ofis veya şehir gezileri için idealdir. Ağlı bel sistem yapısı, konforda gerçek bir devrimdir: Aircomfort Sensic; hafifliği, mükemmel uyumu, rahat hareket özgürlüğünü esneklik ve maksimum havalandırma sayesinde çığır açan çözümlerle birleştiriyor.

  Deuter Futura 28 Ön Plana Çıkan Özellikler

  Aircomfort Sistem

  Kolay arazilerdeki evlerde, küçükten orta boyuttakilere kadar sırt çantalarında maksimum havalandırma olmasını tercih ederiz. Aircomfort sistemlerinin kalbi - onlarca yıldır test edilmiş ve kanıtlanmış - esnek yaylı çelik iskeleti. Son derece dayanıklıdır, havalı arka ağlı kısım için stabil gerilim sağlar ve nemin, sıcak havanın kaybolması için kullanıcının beli ve çanta arasında havalandırma boşluğu sağlar.

  Aktif Konfor Fiti

  Mükemmel bir uyum sağlamak için, sırt çantası mümkün olduğunca vücuda yakın oturmalıdır. Böylece, ağırlık tüm belin üzerine eşit olarak dağıtılabilir. Active-Comfort-fit sistemi, fantastik taşıma konforunu sağlam ve petli bir yapıya kavuşturuyor.

  Yaylı Çelik İskelet Yapı

  Yuvarlak yaylı çelik iskelet yapı çok hafif ve esnektir. Oldukça dayanıklıdır, arka örgülü kısım için dengeli bir gerginlik sağlar ve yükü kalça kemerine aktarır. Esnekliği, mükemmel hareket özgürlüğü ve uyum sağlar.

  Dışında Bulunan Cepler

  Önde ve yanda bulunan gerdirilebilir cepler, ekstra depolama alanı sağlar.

  Petli Kalça Kemeri

  Kalça kemerinde bulunan ekstra pet daha iyi taşıma konforu sağlar.

  Göğüs Kafesi Kayışı

  Göğüs kafesi kayışı omuzlara asılı çantanın dengelenmesine yardımcı olur.

  Yağmur Koruması

  Çıkarılabilir yağmurluğa sahiptir.

  Değerli Eşyalar İçin Göz

  Değerli eşyalarınızı güvenle taşımak için çanta içi özel göz

  Esnek Bölüm

  Islak ve terli kıyafetlerinizi koyabileceğiniz bölüm

  SOS Etiketi

  Acil durumlarda en önemli ipuçlarını sağlar.

  3.0 Litre Hidrasyon Sistemiyle Uyum

  Streamer 2 L & Streamer 3 L hidrasyon sistemiyle uyumludur.

  Düzenleme Cebi

  Kalemlerinizi, cep telefonlarınızı ve benzer eşyalarınızı koyacağınız cepli kısım

  Doğa Yürüşlerinde Kullanılan Batonları Bağlama Lopları

   Hiking batonlarını bağlama lopları

  Yük Ayarlama Kayışları

  Çantanın ağırlık merkezinin kişiye göre ayarlanmasını sağlar.

  İDEAL OLARAK KULLANIMA UYGUN OLDUĞU YERLER

  Doğa Yürüyüşü 4/4

  AIRCOMFORT SENSIC BEL SİSTEMİ

  1. ACTIVE-FIT OMUZ KAYIŞLARI

  Active-Fit omuz askıları, omuz alanının genişliğine ve açısına göre kendiliğinden hareket eden ayarıyla rahat bir uyum avantajı sunar. Ergonomik S-şekli omuzların ve boynun şeklini sürtünme veya aşınmaya sebep olmadan tam olarak takip eder. Hafif, delikli köpüğü havalandırma sağlar.

  1. ERGONOMİK KALÇA KANATLARI

   Kompakt, ergonomik kalça kanatları, Pull-Forward ayarıyla biraz daha fazla ağırlıktan kazanılmasını sağlar. Birbirlerine yakın olan temas noktaları aracılığıyla kalçalara boşluk olmadan otururlar.  Delikli köpüğü havalandırma sağlar. (Futura 24 SL, 26 SL, 26, 28 SL, 28, 30, 30 EL ve 34 EL)

  1. AIRCOMFORT AĞLI KISIM

  Bu örgü bel sisteminde maksimum havalandırma, ergonomik konfor ve hafiflik bir araya getirilmiştir. Kalça kanat alanının yenilikçi yapısı ve ağlı arka kısma dikişsiz geçişi, taşıyıcıya tam oturarak rahat bir uyum sağlar. Esnek ve kırılmaz yaylı çelikten tasarlanan dayanıklı çerçeve yapısı Aircomfort Sensic'in ağlı arka kısmı için sabit gerilim sağlar. Bu Deuter patentli 3 taraflı havalandırma, terlemeyi % 25 oranında azaltır *. (* ünlü Institute Hohenstein, Almanya tarafından onaylanmış ve doğrulanmıştır.)

  1. BEL PETLERİ

  Kalçaların şekline benzer üç boyutlu modellemesi ile taşıma rahatlığı sağlar. (Futura 22 SL & 24).

  KULLANILAN MALZEMELER

  Malzeme Oranı: Polyester: %40 /Polyamid: %60

  PES 600

  600 den polyester iplikten ve kalın bir PU kaplamadan yapılan bu çok amaçlı kumaş sağlam ve hafiftir. Ağırlığı minimuma indirmek için ortalama koşullarda kullanılan sırt çantaları için en uygun malzemedir.

  Macro Lite 210

  Sert aşınan 420 denye ve 210 denye yoğunluktaki naylon kumaşları kullanmaktayız. Özel yüksek yoğunluklu denye poliamid, çok sıkı dokumasıyla yüksek aşınma direnci sunmaktadır. Bu üst kalite kumaş, Guide sırt çantaları ve Travel seri modellerinde kullanılmaktadır. PU kaplamaya sahiptir