Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Chado Çay Demleme Filtresi

  Marka: Chado
  26,90 ₺
  i h

  Çayınızı kolay ve pratik demleyebilmeniz için toplam 100 adet %100 doğal kağıt demlik filtresi içermektedir.

  Kağıt filtre içerisine uygun miktarda çay koyarak sıcak suyun içerisinde bekletmeniz yeterli olmaktadır. Her Chado çayı için bekleme süreleri çay ve koyulacak çay miktarı, çay kutularının arka yüzlerinde yer almaktadır.

  Kağıt çay demleme filtresini, beyaz çay, yeşil çay, oolong çayı, siyah çay, pu-er çayı ve bitkisel çaylar dahil olmak üzere her çeşit çay için kullanabilirsiniz. Her çay filtresi sadece bir kullanım içindir. Özellikle çok ince çay yaprakları süzgeçlerin içinden geçerek bardağın içinde ve dibinde tortu olarak kalabilmektedir. Bu kağıt filtre ile hem bu tür tortuların önüne geçebilirsiniz hem de yanınızda alıp götüreceğiniz çayları çok kolay ve pratik bir şekilde demleyebilirsiniz. Kağıt filtreler birçok take-away (al-götür) bardak için uygundur.

  Her çay filtresinin en çok 2 kişilik servis için (max. 6 gr) kullanılmasını öneriyoruz. Normalden fazla çay koyulduğunda ve/veya çok uzun süre kaynayan suya maruz bırakıldığında yırtılmalar oluşabilmektedir. Daha yüksek sayıda servis için 2 veya 3 filtreyi birlikte kullanabilirsiniz.

  Birçok kağıtta kullanılan klorla beyazlatma işlemi uygulanmamıştır.

  Kağıt Filtre Ölçüleri;

  En: 8 cm | Boy: 18,8 cm

  Çayınızı keyifle içmenizi dileriz..