Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Buff iPhone 8 Plus / 7 Plus Air Hybrid Kılıf Crystal Clear

  Marka: Buff
  Perakende fiyat: 119,90 ₺
  88,90 ₺
  i h

  BUFF iPhone 8 Plus / 7 Plus Air Hybrid Kılıf

  Sektörün lider markaları arasında yer alan BUFF eşsiz tasarımı ve dizaynı, yardımcı darbe önleyici materyali, inceliği ve göz alıcı renkleri ile şimdi satışta. Elinize alır almaz hissedeceğiniz yüksek kaliteli materyal ve mükemmel işçilik size BUFF markasının neden bu kadar tercih edildiğini hissettirecektir. Ürün Türkiye distribütörü garantisi altındadır.

  Koruma Boşluğu

  1.2 milimetre uzunluğundaki dış kenar payı ile iPhone 8 Plus / iPhone 7 Plus ekranı, yüzey ile asla temas etmez, darbelere – çizilmelere karşı korumaya yardımcı olur. 0.2mm arka kamera dış kenar payı ile kameranızın çizilmesini engellemeye yardımcı olur.

  Mükemmel Uyumluluk

  Tam erişilebilirlik: Özel kesimler, tüm kontrollere ve düğmelere tam erişim sağlar.
  Her bir Air Hybrid, telefonunuz için özel olarak tasarlanmıştır ve mikrofon, şarj girişi, kulaklık girişi, kamera gibi fonksiyonlar için kolay erişim sağlar.

  Uzun Ömürlü Koruma

  Uzun ömürlü koruma için güçlü, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir.
  Buff'ın her Air Hybrid kılıfı, iPhone X için uzun süreli koruma sağlayan bir şeffaf kılıftan, daha şeffaf ve korumaya yardımcı olan özel, güçlü ve dayanıklı bir Polikarbon - TPU malzemeden yapılır.

  Tutuş Kolaylığı

  Kullanılan malzeme ekstra tutuş için kasaya kaymaz bir kaplama sunar. Arka kısımda kullanılan benzersiz Polikarbon malzemesi, cihazınızı düşürme şansınızı en aza indirgemek için telefonunuz için ekstra bir tutuş sağlayan kaymaz bir kaplama özelliğine sahiptir.