Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Buff iPhone 11 Pro Air Hybrid Kılıf Smoke Black

  Marka: Buff
  Perakende fiyat: 119,90 ₺
  88,90 ₺
  i h
  BUFF iPhone 11 Pro Air Hybrid
  Sektörün lider markaları arasında yer alan BUFF eşsiz tasarımı ve dizaynı, mükemmel darbe önleyici materyali, inceliği ve göz alıcı renkleri ile şimdi satışta. Elinize alır almaz hissedeceğiniz yüksek kaliteli materyal ve mükemmel işçilik size BUFF markasının neden bu kadar tercih edildiğini hissettirecektir. Ürün Türkiye distribütörü garantisi altındadır.
  Koruma Boşluğu
  1.2 milimetre uzunluğundaki dış kenar payı ile iPhone 11 Pro ekranı, yüzey ile asla temas etmez, darbelere - çizilmere karşı korumaya yardımcı olur.
  0.2mm arka kamera dış kenar payı ile kameranızın çizilmesine engellemeye yardımcı olur.
  Bu kılıfın, telefonun ön yüzü aşağı bakacak şekilde iPhone 11 Pro' nun ekranının herhangi bir düz yüzeye temas etmesini önleyen yükseltilmiş bir çerçevesi bulunmaktadır. Bu, iPhone 11 Pro' nuzun ekranında istenmeyen herhangi bir çizik ve kir oluşmasını engellemeye yardımcı olur.
  Mükemmel Uyumluluk
  Tam erişilebilirlik: Özel kesimler, tüm kontrollere ve düğmelere tam erişim sağlar.
  Her bir Air Hybrid, telefonunuz için özel olarak tasarlanmıştır ve mikrofon, şarj girişi, kulaklık girişi, kamera gibi fonksiyonlar için kolay erişim sağlar.
  Uzun Ömürlü Koruma
  Uzun ömürlü koruma için güçlü, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir.
  Buff'ın her Air Hybrid kılıfı, iPhone 11 Pro için uzun süreli koruma sağlayan bir şeffaf kılıftan, daha şeffaf ve korumaya yardımcı olan özel, güçlü ve dayanıklı bir Polikarbon - TPU malzemeden yapılır.