Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Buff Galaxy S10 Plus Air Hybrid Kılıf Crystal Clear

  Marka: Buff
  Perakende fiyat: 119,90 ₺
  88,90 ₺
  i h
  BUFF Galaxy S10 Plus Air Hybrid Kılıf
  Sektörün lider markaları arasında yer alan BUFF eşsiz tasarımı ve dizaynı, mükemmel darbe önleyici materyali, inceliği ve göz alıcı renkleri ile şimdi satışta. Elinize alır almaz hissedeceğiniz yüksek kaliteli materyal ve mükemmel işçilik size BUFF markasının neden bu kadar tercih edildiğini hissettirecektir. Ürün Türkiye distribütörü garantisi altındadır.
  Koruma Boşluğu
  1.2 milimetre uzunluğundaki dış kenar payı ile cihazınızın ekranı, yüzey ile asla temas etmez, darbelere - çizilmere karşı korumaya yardımcı olur.
  0.2mm arka kamera dış kenar payı ile kameranızın çizilmesine engellemeye yardımcı olur.
  Bu kılıfın, telefonun ön yüzü aşağı bakacak şekilde cihazın ekranının herhangi bir düz yüzeye temas etmesini önleyen yükseltilmiş bir çerçevesi bulunmaktadır. Bu, cihazınızın ekranında istenmeyen herhangi bir çizik ve kir oluşmasını engellemeye yardımcı olur.
  Mükemmel Uyumluluk
  Tam erişilebilirlik: Özel kesimler, tüm kontrollere ve düğmelere tam erişim sağlar.
  Her bir Air Hybrid, telefonunuz için özel olarak tasarlanmıştır ve mikrofon, şarj girişi, kulaklık girişi, kamera gibi fonksiyonlar için kolay erişim sağlar.
  Uzun Ömürlü Koruma
  Uzun ömürlü koruma için güçlü, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir.
  Buff'ın her Air Hybrid kılıfı, cihazınız için uzun süreli koruma sağlayan bir şeffaf kılıftan, daha şeffaf ve korumaya yardımcı olan özel, güçlü ve dayanıklı bir Polikarbon - TPU malzemeden yapılır.
  Taklitlerinden Sakının
  Buff Labs'ın üretmiş olduğu korumaya yardımcı olan film dünya çapında büyük ilgi gördüğünden dolayı bir çok taklidi üretilmiştir.
  Piyasada çok sayıda replika BUFF ürünü bulunmaktadır.
  Lütfen BUFF ürünlerini yetkili satıcılarından satın alın.
  Replikaları ayırt etmeniz için paket içeriğinden çıkan "Orjinal Doğrulama Kodu" ile web sitemizden kontrol edin.