Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Bose SoundSport Wireless Kulaklık Sarı

  Marka: Bose
  1.934,90 ₺
  i h

  Bluetooth ve NFC eşleştirmesi sizi kablo karışıklığından korur.

  SoundSport kablosuz kulaklıkla Bluetooth cihazınızı eşleştirmek çok kolaydır. Hatta NFC özellikli bir telefonunuz varsa, telefonunuzla entegre kumandayı birbirine dokundurmanız yeter. Entegre kumandayı çağrılarınızı cevaplamak, volüm seviyesini kontrol etmek ve parça atlamak veya durdurmak için kullanabilirsiniz. Bu güvenilir performans ve kullanım kolaylığının, kulaklığınıza değil sporunuz veya egzersiz rutininize odaklanmanızı sağlayacağını göreceksiniz.

   Bluetooth ve NFC eşleştirmesi sizi kablo karışıklığından korur.

  Ter ve hava koşullarına dayanıklı tasarım

  Ter ve hava koşullarına dayanıklı tasarım

  İster spor salonunda ter atıyor olun, ister hava şartlarının rutin koşunuzu bozmasına izin vermeden dışarıya çıkın, bu kulaklıklar her adımınızda size güç vermek için yanınızda. Her bir kulaklıktaki akustik girişler ter ve hava koşulları düşünülerek yerleştirildi ve nemi içeriye almaması için hidrofobik bez ile kaplandı.

  Size enerji verecek güçte ses performansı

  Spor yaparken kulaklıklarınızın sabit durmasını istersiniz. İşte tam olarak bu nedenle StayHear + Sport kulaklık uçlarını tasarladık. Kulaklık ucu kulak kanalınızın girişinde, ses performansını iyileştirmeye yardımcı olan hafif bir yalıtım sağlaması için özel bir şekile sahiptir. Ayrıca kulaklık uçlarını içeri sokmak için zorlamanızı gerektirmeyecek şekilde, destek için kulağınızın üst kıvrımını kullanan ve ciddi derecede gelişmiş sağlamlıkta yerleşim sunan bir esnek uzun kanada sahiptir. Yumuşak, silikon materyal ve yuvarlak profil uzun süreli kullanımlar için konfor ve sağlam yerleşimin benzeri bulunmayan bir kombinasyonunu sunar. Zaten öyle de olmalı: En iyi çözüme ulaştığımızdan emin olmak için orijinal StayHear+ kulaklık ucu modeline dayanan yarım düzineden fazla prototip ürettik.

  Size enerji verecek güçte ses performansı

   Nerede olursanız olun, güvenilir performans.

  Nerede olursanız olun, güvenilir performans.

  Zorlayıcı ortamlar bir çok kablosuz kulaklıkta ses performansını etkileyebilir. Örneğin; dışarıya çıktığınızda Bluetooth sinyalinin kaybolması veya spor salonlarındaki Wi-Fi parazit karışıklığı gibi. Bu nedenle kulaklıklarımızı ses performansından ve Bluetooth bağlantısından ödün vermeden, istediğimiz performansa sahip olana kadar ince ayarını yaparak yoğun bir şekilde test ettik.

  Üstün ses kalitesi ile daha yoğun bir antrenman sizi bekliyor.

  Zorlu antrenmanlarda size güç vermesi ve harekete geçirmesi için müzik önemlidir. SoundSport kablosuz kulaklıklar kablolu kulaklıklarımızın ünlü olduğu net, güçlü ses performansını sunar. Ve şimdi volüme göre optimize edilmiş EQ tüm ses seviyelerinde ses kalitesinde gözlemlenebilir gelişme sunuyor.

  Üstün ses kalitesi ile daha yoğun bir antrenman sizi bekliyor.

  Kolay kontrol

  Kolay kontrol

  Bluetooth cihazlara bağlanmak ve aralarında geçiş yapmak – mesela bir çağrı geldiğinde iPad’den iPhone’a artık çok kolay. Ücretsiz Bose Connect uygulaması kullanımı kolay grafik arayüzü ile tüm bağlantıları kontrol eder. Birden fazla cihazla eşleştiğinde, kulaklıklar istediğiniz zaman aralarında otomatik olarak geçiş yapabilir. Uygulama aynı zamanda yazılım güncellemeleri ve ürün ipuçları sunar ve ayarlarınızı kişiselleştirmenize izin verir.

  Konfor ve sağlam yerleşimin eşsiz kombinasyonu

  Hareket ettiğiniz zaman kulaklıkların yerlerinden çıkmaması antrenman sırasında belki de en önemli şeydir. StayHear+ Plus kulaklık silikonlarımız en zorlu antrenmanlarınızda bile yerlerinde sabit dururlar. Yeniden tasarlanmış şekilleri saatlerce rahatlığını korur ve kulağınızda ses performansını arttıran hafif bir yalıtım yaratır. Uzatılmış kanadı baskıyı kulağınıza eşit dağıtır ve yerlerinden çıkmamalarını sağlar.

  Konfor ve sağlam yerleşimin eşsiz kombinasyonu