Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Bose QuietComfort 35 II Siyah

  Marka: Bose
  Perakende fiyat: 4.952,00 ₺
  4.476,90 ₺
  i h

  Daha daha iyi

  Müziğinizi her yere taşımak istediğinizde size ayak uydurabilecek bir kulaklığa ihtiyacınız var. Cam içerikli naylon ve korosyona dayanıklı paslanmaz çelikle, darbelere dayanıklı materyallerle, temponuza dayanmak için tasarlandılar. Ama onları her yere götürüp bütün gün dinlediğinizde konforlu da olmalılar. Bu yüzden QC 35'in kafa bandı sadece yumuşak değildir, lükstür. Yatlarda ve lüks arabalarda kullanılan yumuşak kaplama malzemesi olan Alcantara'yla kaplanan kafa bandı bütün gün konforlu kullanıma olanak sağlar. Ve konforlu kulaklık yastıkları kafanızda kulaklık yokmuş gibi hissetmeniz için sentetik protein deriden yapılır.

  Daha daha iyi

  20 saatlik pil ömrü

  20 saatlik pil ömrü

  20 saate kadar müziğinizin keyfini çıkarın. Ve piliniz sonunda bittiğinde, hızlı bir 15-dakkalık şarj size 2.5 saat daha verir. Şarj etme olanağından yoksun kaldığınız zamanlarda da kutudan çıkan ses kablosunu takın ve müziğiniz çalmaya devam etsin.

  Her yükseklikte şaşırtıcı ses performansı

  Hafif kulaklıkların plastikten yapıldığı ve kolay bozulduğu algısı vardır. Bu yüzden biz plastik kullanmıyoruz. Biz hafif hissedilmesine rağmen yüksek derecede sağlamlık sağlayan cam ilave edilmiş naylon kullanıyoruz. Bu kulaklıkların güçlü son rötuşları bulunmaktadır. Kafa bandı yayları ve milleri için kullanılan paslanmaz çelik, bu kulaklıkların günlük kullanıma dayanıklı olmasını sağlar.

  Her yükseklikte şaşırtıcı ses performansı

  Hayatınızı kolaylaştırın…

  Hayatınızı kolaylaştırın…

  Sesinizi kullanmak kolay. Sadece Alexa veya Google Assistant'dan eve gitmeniz için yardım isteyin, yapılacaklar listenize bir şey ekleyin, hava durumunu kontrol edin. Hepsini telefonunuza bakmadan yapabilirsiniz.

  Bir uygulama. Tam kontrol.

  Bose Connect uygulaması ürününüzün size sunduğu her şeye kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Kurmakla uğraşmak yerine müziğinizin keyfini daha çok çıkarmak için ipuçları alın, ürün özelliklerini ortaya çıkarın ve ayarlarınızı kişiselleştirin. İster havalimanında olun ister kütüphanede, gürültü giderme seviyesini değiştirerek ne kadar duymak (ya da duymamak) istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Ve hatırlayın, paylaşmak önemlidir. İki Bose kulaklığına bağlanabilirsiniz ki siz ve arkadaşınız aynı müziği aynı anda dinleyebilsin. Umarız ki süper bir şarkı listeniz hazır bekliyor.

  Bir uygulama. Tam kontrol.

  Anahtarı aç. Hissi yaşa.

  Anahtarı aç. Hissi yaşa.

  O hissi biliyorsunuz. Dünya'nın geri kalanının eriyip gittiği ve sizin sadece siz ve müziğinizin olduğu bir yere gittiğinizdeki his. Akustik Gürültü Giderme teknolojimizle bu hissi sadece bir anahtarı açarak hissedebilirsiniz. Devamlı olarak dış gürültüleri ölçer, karşılaştırır ve tepki verir, sonra da ters sinyalle yok eder. Ama orda durmadık. Gürültü giderme seviyesini etrafınıza daha iyi uyum sağlamak için üç seviye içinde değiştirebilirsiniz. Bu şekilde müzik sizi nasıl hissettirirse hissettirsin gerçekten hissedebilirsiniz. Hiç bir şey yolunuza çıkmadan.

  Bose + Kendi sesiniz

  İşte şimdi konuşuyorsunuz! QuietComfort 35 II kablosuz kulaklıklar Amazon Alexa ve Google Assistant için optimize edilmiştir. Artık bütün gün kendi sesinizle müziğinizin keyfini çıkarıp bilgi alıp gününüzü yönetebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin. Sadece Aksiyon butonunu yardım için basıp tutun. Ve QC35 II kulaklıkları gürültüyü engelleyip kendinizi müziğinizde kaybetmek için hala son kalite gürültü giderme teknolojisine sahiptir. Sesli asistan yok mu? Problem yok. Amazon Alexa veya Google Assistant kullanıcısı değilseniz endişelenmeyin. Özel kontrolle gürültü giderme seviyesini üç farklı seviyede değiştirmek için aksiyon butonunu kullanabilirsiniz.

  Bose + Kendi sesiniz

   BLUETOOTH BAĞLANTI

  Telefon ve akıllı cihazlarınızla bluetooth bağlantısı sağlamaktadır.

   EKOLAYZER

  Her volüm seviyesinde tutarlı performans için.

   PİL ÖMRÜ

  20 saate kadar müziğinizin keyfini çıkarın. Ve piliniz sonunda bittiğinde, hızlı bir 15-dakkalık şarj size 2.5 saat daha verir.

   SES ENGELLEYİCİ

  Devamlı olarak dış gürültüleri ölçer, karşılaştırır ve tepki verir. Sonra da ters sinyalle yok eder.

   SESLİ CEVAP

  Bluetooth® eşleşme sürecinde size sesle yardımcı olacağız.

   SPEAKERS

  Alexa veya Google Assistant'la konuşmanı başlatmak için sadece Aksiyon butonuna bas ve tut.

   TEMİZ TELEFON ARAMALARI

  Duy ve duyul. Rüzgarlı veya gürültülü olduğunda bile.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel