Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Boomug Çıkarılabilir Kulplu Kupa Seti

  Marka: Boomug
  Perakende fiyat: 149,90 ₺
  104,90 ₺
  i h

   

  Yüksek kalite seramikten üretilen ve renkli tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Biggmug seramik kupa seti, özellikle sadeliği severler için mükemmel bir seçenek… Çay, kahve gibi sıcak içecekler için ideal bir malzeme olan seramikten üretilen ve uzun yıllar aynı kalite ile kullanılabilen Biggmug seramik kupayı soğuk içecekler için de kullanmak isteyebilirsiniz.

  Eğlenceli tasarımıyla güne pozitif bir başlangıç yapmanıza ilham olan kupa ile sabah kahveleri ve sabah çayları daha da keyifli... Ahşap kuplu seramik kupa içeceğinizi ideal sıcaklıkta tutarak çay ve kahve keyfini yarım bırakmamanızı sağlar. Keyifli bir duruş sergileyen kupayı sadece evinizde kullanmak istemeyecek, iş yerinizde de sizinle olmasını ve çalışma masanızı renklendirmesini isteyeceksiniz. Ahşap altlığı sayesinde mobilyalarınız ya da cam sehpalarınızın üzerinde leke bırakmaz. Çıkarılabilen kulpları sayesinde yerden tasarruf edebilirsiniz.

  BiggDesign’ın farklı renklerdeki ve tasarımlardaki kupalarını bir araya getirerek kendiniz için orijinal takımlar oluşturabilir ve kahvaltı sofralarını keyiflendirebilirsiniz. 400 ml’lik kapasitesi ile ideal boyutta olan Biggmug seramik kupa seti, ahşap kulpları çıkarılarak elde ya da bulaşık makinesinde yıkanabilir.

  • ORİJİNAL TAKIMLAR: Biggmug’ın farklı renklerdeki ve tasarımlardaki kupalarını bir araya getirerek kendiniz için orijinal takımlar oluşturabilir ve kahvaltı sofralarını keyiflendirebilirsiniz.
  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: 400 ml’lik kapasitesi ile ideal boyutta olan Biggmug seramik kupa seti, ahşap kulpları çıkarılarak elde ya da bulaşık makinesinde yıkanabilir.