Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Anker PowerPort II Power Delivery USB ve USB-C 49.5W Hızlı Şarj Aleti

  Marka: Anker
  Perakende fiyat: 399,00 ₺
  253,90 ₺
  i h

  Anker PowerPort II Power Delivery USB ve USB-C 49.5W MacBook-iPad-Samsung Galaxy Serisi ve PowerIQ 2.0 iPhone XS-XR-X-8-8 Plus için Hızlı Şarj Aleti – A2321L21 - OFP

  anker

  Anker PowerPort II Power Delivery USB ve USB-C 49.5W MacBook-iPad-Samsung Galaxy Serisi ve PowerIQ 2.0 iPhone XS-XR-X-8-8 Plus için Hızlı Şarj Aleti

   

  Anker

   

  Anker

  Hızlı ve Kesintisiz Şarj

  Anker PowerPort II Power Delivery

  1 Power Delivery ve 1 PowerIQ 2.0

  Kompakt boyut muazzam gücü karşılar. Gittiğiniz her yere birden fazla duvar adaptörü almayı unutun. Özel bir USB-C Güç Teslimat portu ve Anker'in dünyaca ünlü PowerIQ 2.0 teknolojisine sahip bir port ile, neredeyse tek bir şarj cihazından sahip olduğunuz hemen hemen tüm cihazları şarj edebilirsiniz.

  • Power Delivery Teknolojisi
  • PowerIQ 2.0 Şarj Teknolojisi
  • Universal Uyumluluk
  • MultiProtect ile Üstün Güvenlik Teknolojisi
  • Kompakt Tasarım
  • 24 Ay Garanti
  • Resmi Distribütör Ürünü

   

  Anker

  anker

  Anker

  Anker

  PowerPort II PD

  İki cihazı aynı anda en yüksek hızda şarj etmek için Power Delivery ve PowerIQ 2.0 ile donatılmıştır.

  Power Delivery

  USB-C için yüksek hızlı şarj — dizüstü bilgisayarları ve oyun sistemlerini 30W'a kadar şarj etmek için yeterli güç sağlar.

  Yüksek Hızlı Şarj

  PowerIQ 2.0 teknolojisi, cihazlarınızı akıllıca algılar ve çıkış gücünü ayarlar, böylece neredeyse tüm cihazlara mümkün olan en hızlı şarjı sağlar.

  Kompakt ve Taşınabilir

  Seyahatler de kompakt boyutu ile çantanıza ve cebinize rahatlıkla sığar.

   

  Birinci sınıf bileşenlerden yapılmış sağlam ve kompakt bir yapı, PowerPort II'nin ihtiyaç duyduğunuz her yere gitmesini sağlar. Yerleşik MultiProtect teknolojisi, siz ve cihazlarınız için şarj olurken mutlak güvenlik sağlar ve yumuşak LED göstergesi açık bir şekilde açılış durumunu gösterir.

  Not: IPhone'a (8/8 Plus / X) bağlandıktan sonra, hızlı şarj (9V), bir şarj göstergesi sesi mi yoksa iki sesi mi duyduğunuzdan bağımsız olarak otomatik olarak başlar. IPhone'un şarj edilmesi için, USB bağlantı noktasına Yıldırım kablosunu kullanarak PD bağlantı noktasına bağlayın.