Arama
Kategoriler
  Menu Close

  AnemosS Çapa Doğal Taş Bardak Altlığı

  Marka: BiggDesign
  Perakende fiyat: 29,90 ₺
  20,90 ₺
  i h

  Hem tasarımı hem fonksiyonelliği ile ön planda olan bardak altlığı; sehpaları, yemek masalarını, çalışma masalarını bardakların bıraktığı lekelerden ve su izlerinden koruyarak, temiz kalmasına yardımcı oluyor. Doğal limbra taştan üretilen tasarımı sayesinde sıvılara karşı ekstra bir emicilik sunan bardak altlığı, aynı zamanda dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım olanağı tanıyor. Mantar alt tabanı sayesinde de kaymayı önleyen ve güvenlik sunan bardak altlığı, masa üzerinde sabit duruyor, çizilmeyi engelliyor.

  Bardak altlığı hem sıcak içeceklerin oluşturduğu lekelere hem soğuk içeceklerin oluşturduğu bardak terlemesine karşı masaları koruyor. Özellikle kalabalık davetlerde oluşabilecek istenmeyen durumları engelleyen bardak altlıkları, bardakların şık tasarımını da tamamlıyor. Deniz tutkunları ve aşıkları için, sanatçı Gamze Yalçın tarafından dizayn edilen çapa desenini taşıyan tasarımıyla dikkat çeken aksesuar, dekorasyonlarda sımsıcak bir iz bırakıyor.

  Evde, balkonda, bahçede, yazlıkta kullanılabilen, aynı zamanda kafe ve restoranlarda da tercih edilen bardak altlığı, temizlemesi kolay yüzeyi ile nemli bir bezle hemen temizleniyor. Keyifli bir duruş sergileyen tasarımı sadece evinizde kullanmak istemeyecek, iş yerinizde de sizinle olmasını ve çalışma masanızı renklendirmesini isteyeceksiniz.

  SANATÇI TASARIMI: Deniz tutkunları ve aşıkları için, sanatçı Gamze Yalçın tarafından dizayn edilen çapa desenini taşıyan tasarımıyla dikkat çeken aksesuar, dekorasyonlarda sımsıcak bir iz bırakıyor.

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: 10X10 cm, temizlemesi kolay yüzey, doğal limbra taş.