Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Adata 2 TB 2,5" HC660 Ultra Slim Metal USB 3.1 Harici Taşınabilir Disk Titanyum

  Marka: Adata
  Perakende fiyat: 909,00 ₺
  809,90 ₺
  i h
  Akıllı mühendislik sayesinde son derece ince
  HC660, titiz işleme ve dengeleme sayesinde bağımsız bir 2,5” dâhilî diskle neredeyse aynı yüksekliktedir (veya kalınlıktadır). Dayanıklı ve şık kasası, fazlalık veya ağırlık katmadan harika görünüm ve koruma sağlar.
  
  Muhteşem dokulu yüzey
  HC660 kasasında, çizilmelere, boya pullanmalarına, parmak izlerine ve lekelere karşı güçlü direnç sağlamak için kumlanmış ve elektrolizle kaplanmış metal kullandık. Bilim, mühendislik ve modanın birlikteliği bunu olası kılarak, güzellik ve güçlü performansın bir arada olabileceğini ve gerekli bir depolama aygıtının bir tarz ifadesine yükseltilebileceğini kanıtlar.
  
  İnce bir formda çok daha fazla kapasite
  Oyunlarınızın, videolarınızın, fotoğraflarınızın, belgelerinizin, iş projelerinizin ve neredeyse her türlü diğer içeriklerin ince bir form faktöründe sıkıştırıldığını düşünün. Bir cebe kolayca sığan harika bir alan sağlar. 1 TB veya 2 TB kapasiteyi seçin; her ikisi de tak ve çalıştır özelliğine sahiptir ve anında ek alan kullanımı sağlar.
  
  Arıza ve kötü sektörleri kendinizden uzakta tutun
  Düştüğünde veya bir darbe aldığında çok az harici sürücü çalışmaya devam eder, bu da hatalara ve kötü sektörlere neden olabilir. ADATA’nın patentli şok sensörleri ile, fiziksel bir şok algılandığında tüm sürücü aktiviteleri durur. Temizledikten sonra etkinlik devam eder. Anlaşılır bir durum göstergesi ile tam anlamıyla bilgilendirilirsiniz.